حیدری: پرسپولیس باز هم شانس اول قهرمانی است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 394 ] - چهارشنبه, 17 دی 1399

حیدری: پرسپولیس باز هم شانس اول قهرمانی است

بازیکن پیشین پرسپولیس می گوید این تیم با وجود از دست دادن برخی بازیکنانش باز هم شانس اول قهرمانی است. سپهر حیدری در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس برابر سپا... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حیدری: پرسپولیس باز هم شانس اول قهرمانی است

بازیکن پیشین پرسپولیس می گوید این تیم با وجود از دست دادن برخی بازیکنانش باز هم شانس اول قهرمانی است. سپهر حیدری در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس برابر سپا...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین پرسپولیس می گوید این تیم با وجود از دست دادن برخی بازیکنانش باز هم شانس اول قهرمانی است.

سپهر حیدری در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس برابر سپاهان اظهار کرد: نیمه اول این دیدار خیلی شرایط خوبی را نداشت اما در نیمه دوم بازی بهتر شد و دو تیم فرصت های خوبی خلق کردند. در نیمه نخست سپاهان سعی داشت با پرس روی پرسپولیس اجازه ندهد این تیم بازی سازی کند که در این امر موفق بود اما نیمه  دوم شرایط اوضاع تغییر کرد.

وی افزود: دیدار پرسپولیس و سپاهان، تقابل دروازه بان ها بود. دو دروازه بان شب خوبی را سپری کردند و موقیت های خوبی از حریف گرفتند.

حیدری همچنین گفت: در یکی دو ماه اخیر پرسپولیس بازیکنان تاثیر گذار خود را در خط حمله از دست داد است و همین امر حالا دست گل محمدی را بسته است. بضاعت تا نیم فصل همین است و تا زمانی که بازیکن جدید جذب شود، پرسپولیس باید با همین شرایط پیش برود. البته من معتقدم پرسپولیس با همین بضاعت هم می تواند شانس اول قهرمانی باشد.

بازیکن پیشین پرسپولیس در ادامه اینکه آیا این تیم دچار افت شده است، یا خیر گفت: نمی شود چنین گفت. پرسپولیس بازی های سختی را پشت سر گذاشته و در چند هفته اخیر هم پر فشار بازی کرده است. مگر یک بازیکن چقدر توانایی دارد که در چنین شرایطی بازی کند. قبل از داربی در حق پرسپولیس ظلم شد. به خاطر این که یک تیم خواسته بود بازی های عقب افتاده پرسپولیس قبل از داربی برگزار شود، سازمان لیگ تحت فشار قرار گرفت و برنامه بازی ها کاملا برهم ریخت. پرسپولیس هم مجبور شد در این شرایط سخت بازی کند.

وی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس همه این شرایط را درک می کنند و ما نگران وضعیت تیم نستیم چون می دانیم هم کادر فنی و هم بازیکنان با همه وجود تلاش می کنند که تیم بهترین نتیجه را کسب کند. به فوتبال باید دید حرفه ای داشته باشیم و با وجود همه این تساوی ها پرسپولیس با پیروزی در بازی های عقب افتاده دوباره به صدر جدول و کورس برمی گردد و جای نگرانی نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن