پیوس: امیدوارم تصمیم یحیی برای فریب استقلال باشد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1543 ] - چهارشنبه, 17 دی 1399

پیوس: امیدوارم تصمیم یحیی برای فریب استقلال باشد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم عجیب یحیی در جدال با سپاهان برای حضور در زمین بدون مهاجم تخصصی واکنش نشان داد. فرشاد پیوس که جزو بزرگترین مهاجمان تاریخ ب... 4 out of 5 based on 6 ratings.
پیوس: امیدوارم تصمیم یحیی برای فریب استقلال باشد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم عجیب یحیی در جدال با سپاهان برای حضور در زمین بدون مهاجم تخصصی واکنش نشان داد. فرشاد پیوس که جزو بزرگترین مهاجمان تاریخ ب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره تصمیم عجیب یحیی در جدال با سپاهان برای حضور در زمین بدون مهاجم تخصصی واکنش نشان داد.

فرشاد پیوس که جزو بزرگترین مهاجمان تاریخ باشگاه پرسپولیس محسوب می شود به اتفاقات چند وقت اخیر این تیم و ضعف گلزنی این تیم واکنش نشان داد. او درباره بازی روز گذشته مقابل سپاهان می گوید: واقعا باید بگویم که یحیی حتی ما را هم سورپرایز کرد و توقع اینکه هیچ کدام از مهاجمان اصلی تیم به میدان نروند را نداشتم. مسلما سرمربی روی تمامی مسائل فنی و تمرینی تیمش آگاه است و بر اساس آن بهترین تصمیم را می گیرد. درست است که در این بازی این راهکار جواب نداد اما تصور من این است که یحیی برای بازی با استقلال سورپرایز بزرگتری دارد و این اتفاق برای فریب این تیم بوده است.

وی در واکنش به اینکه دستیابی به برد مقابل سپاهان نیز می تواند به اندازه پیروزی در دربی ارزشمند باشد گفت: قطعا همینطور است و فلسفه تیمی باشگاه پرسپولیس نیز همیشه این بوده که در تمامی بازی ها برای برد به زمین برود و هیچگاه دیداری را قربانی بازی دیگری نکند. شاید البته همین تصمیم یحیی در این بازی جواب می داد و نظرات کاملا تغییر می کرد. همانطور که گفتم سرمربی طبق برنامه و اتفاقاتی که در تمرینات شکل می گیرد تصمیمات نهایی برای بازی دادن به بازیکنان را می گیرد. پرسپولیس در جدال با سپاهان هم صاحب موقعیت هایی بود اما جدایی بشار قطعا ضربه بزرگی به این تیم بوده و آن وسط نیاز به بازیکنی است که بتواند رهبری فاز هجومی و گردش و حفظ توپ را به بهترین شکل مدیریت کند و این مشکلی است که بالاتر از مهاجمان و گل نزدن باید نسبت به آن بررسی لازم صورت گیرد.

پیوس درباره اینکه آیا نیمکت نشین شدن مهاجمان در آستانه دربی برای آنها مشکل روحی و فشار بیشتری را وارد نخواهد کرد گفت: بازیکنان پرسپولیس همگی از تجربه بالایی برخوردار هستند. نمی شود دروغ گفت و هر بازیکنی قطعا دوست دارد بازی کند اما این جایگاه در پرسپولیس به شکلی است که شما باید در هر بازی به بهترین فرم آمادگی رسیده باشی و بالاترین توان فنی را به نمایش بگذاری. من به این بازیکنان اعتقاد دارم و مسلما آنها با دید فنی بالای کادرفنی به این تیم اضافه شدند و نگرانی از اینکه کادرفنی به آنها اعتقاد ندارد نباید داشته باشند چرا که اگر اینطور بود اصلا فرصت پوشیدن پیراهن این تیم را نیز به دست نمی آوردند. من مطمئن هستم که همانطور که عبدی فصل گذشته یک اتفاق بزرگ را رقم زد، بار دیگر انگیزه خواهد داشت. بازی هم که بدون تماشاگر است و هیچ استرس و فشاری متوجه هیچ بازیکنی نیست.

وی ادامه داد: آرمان رمضانی چندین فصل در سایپا حضور داشته و نقش زیادی در نتایج این تیم برعهده داشته و قطعا بازیکنی است که می شود به او اعتماد داشت. من متوجه اینهمه فشار و هجمه نمی شوم. آرمان به نسبت فرصت و زمانی که در اختیار داشته آمار بدی از خود به جا نگذاشته است. با این حال باید قبول کرد که انتظارات از بازیکنی که پیراهن پرسپولیس را بر تن می کند زیاد است. آرمان، مهدی عبدی، مهدی خانی و دیگر بازیکنان خط فوروارد پرسپولیس باید در یک منطقه امن فکری و ذهنی کار را دنبال کنند و توجهی به فشارها و هجمه ها نداشته باشند. فوتبال شغل آنهاست و باید تحمل این فشار را هم داشته باشند و آن را باید تبدیل به موقعیتی برای تمجید از خود کنند و این تنها با موفقیت و گلزنی آنها به دست می آید. شغل آنها فوتبال و پست آنها هم مهاجم است و هیچ فشار و خواسته بالاتری نیز از آنها نشده است. باید ذهنی آرام و تمرکزی بالا داشته باشند و در این فرصت یکهفته ای تا دربی به هیچ چیز توجه نکنند و تنها هدف و تمرین خود را دنبال کنند.

پیوس درباره شانس پرسپولیس در دربی گفت: استقلال تیم خوبی خصوصا در فاز تهاجمی بوده اما نگاه کنید آنها در همین دو بازی اخیر هم مقابل گل گهر و هم آلومینیوم در دقایق زیادی از بازی توسط حریف تحت فشار قرار گرفتند و موقعیت های خوبی نصیب حریف شد که می توانست جایگاه و نتیجه آنها را تحت تاثیر قرار دهد. با این حال پرسپولیس همچنان روحیه برتری جویی و جاه طلبی خود را دنبال می کند و قطعا قادر خواهد بود بهتر از هر حریفی خود را در مسیر موفقیت قرار دهد. مهم این است که آنها به هیچ عنوان شکست را قبول ندارند و این انگیزه بزرگی برای آنها محسوب می شود تا به نتیجه لازم برسند و از این جهت تیمی برتر از استقلال در دربی نشان می دهند تا به کسب نتیجه آنها در دربی کاملا امیدوار بود.

پیوس در پایان درباره شرایط ویستاتوربین نیز گفت: بازی قبلی اوج بدشانسی برای تیم ما بود. موقعیت های خوبی داشتیم که از دست رفت. بازیکنان من اما در مسیر موفقیت باشگاه و دستیابی به هدف بزرگ خود در پایان فصل گام برمی دارند. ما این هفته یک بازی مهم در پیش داریم. هیچ حریفی را دست کم نخواهیم گرفت که بزرگترین رقیب همین سهل انگاری و دست کم گرفتن حریفان است. با تمام توان و انگیزه آماده بازی می شویم و امیدوارم در پایان راه یک اتفاق بزرگ برای باشگاه ویستاتوربین رقم بخورد. باشگاهی که از مدیران خوبی بهره می برد که در این شرایط سخت اقتصادی در بخش خصوصی و در فوتبال ورود کرده اند و باید با کسب نتایج بهتر آنها را نسبت به سرمایه گذاری که کرده اند دلگرم کرد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    اتفاقا احمد نوالهی من براش کیف کردم.قشنگ با اخرین مدافع حریف حرکت میکرد و هر لحظه با یک پاس تودر اگه بازیکنی می بود مثل بشار تک به تک میشد..بحثم سر شعور مهاجم هست..تو ایران هنگام ضدحمله فوروارد به جای حرکت با دفاع آخر و تنظیم سرعت خود با مدافع آخر..باسرعت وارد آفساید میشه..من حرکت احمد رو دیدم کیف کردم با مدافع سپاهان عقب و جلو میومد..هرچند نظر خودم استفاده از دوفوروارد هست که اولا خط دفاع صعیف استقلال رو عقب نگه میداره و دوم دوتا فوروارد مثلا عبدی و رمضانی میتونن با هم هماهنگ بشن.و امیری هافبک چپ بهترین جا براشه..من احساس میکنم فکری با سه هافبک دفاعی بازی میکنه..جناح راست اگه سیامک باشه یا شیری باید با هم هماهنگ و پوششی قاعدی رو از کار بندازن..اگر شیری رو بازی نده سیامک باید هافبک جلوش فاصله رو باهاش تنظیم کنه که با پوشش قاعدی رو مهار کنه..اونورم امیری و اقایی باید همینکرو انجام بدن و اگه امیری رو بذاره فوروارد پهلوان و آقایی ..

نظرسنجی

از عملکرد بازیکنان پرسپولیس برابر آلومینوم راضی بودید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
ماشین سازی
ماشین سازی
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : علی صفایی
شنبه, 11 بهمن 1399 / ساعت : 16:55
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن