تفاوت پرسپولیس لیگ نوزدهم و بیستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 694 ] - پنجشنبه, 18 دی 1399
تفاوت پرسپولیس لیگ نوزدهم و بیستم

ثبت میانگین 1٫85 گل زده در هر بازی برای شاگردان یحیی در لیگ نوزدهم آنها را در صدر جدول بهترین خط حمله لیگ قرار داد اما همین تیم در لیگ بیستم در 7 بازی فقط 6 گ...

ارتش سرخ دات كام :

ثبت میانگین 1٫85 گل زده در هر بازی برای شاگردان یحیی در لیگ نوزدهم آنها را در صدر جدول بهترین خط حمله لیگ قرار داد اما همین تیم در لیگ بیستم در 7 بازی فقط 6 گل زده که به طور میانگین 0٫85 گل در هر بازی می شود.

لیگ نوزدهم استقلال بهترین خط حمله لیگ برتر را داشت اما اگر بازی ها در نیم فصل دوم و از زمان حضور گل محمدی در پرسپولیس را بررسی کنیم این تیم بهترین خط حمله لیگ برتر را داشت. آنها در 14 بازی 26 گل زدند و این در حالی بود که استقلال با همین تعداد بازی 23 گل را زد. ثبت میانگین 1٫85 گل زده در هر بازی برای شاگردان یحیی در لیگ نوزدهم آنها را در صدر جدول بهترین خط حمله لیگ قرار داد اما همین تیم در لیگ بیستم در 7 بازی فقط 6 گل زده که به طور میانگین 0٫85 گل در هر بازی می شود. این یعنی پرسپولیس در هر بازی به طور میانگین یک گل هم کمتر زده است. نگاهی به نمایش خط حمله دیگر تیم ها نشان می دهد با توجه به میانگین گلزنی، پرسپولیس در جایگاه نهم بهترین خطوط حمله قرار دارد.

پرسپولیس در فاکتورهای دفاعی بر خلاف فاکتورهای تهاجمی بهترین تیم لیگ بیستم است. تیمی که در لیگ نوزدهم هم بهترین خط دفاع را در اختیار داشت و فقط 17 گل در طول فصل دریافت که از این تعداد، 10 گل مربوط به زمان حضور گل محمدی می شود. پرسپولیس فصل گذشته 0٫71 گل خورده در هر بازی را تجربه کرده بود و امسال هم رکورد خیره کننده میانگین 0٫28 گل خورده در هر بازی را ثبت کرده و همچنان بهترین خط دفاع لیگ برتر را دارد.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن