شکوری: صبر ما و هواداران هم اندازه دارد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1061 ] - پنجشنبه, 18 دی 1399

شکوری: صبر ما و هواداران هم اندازه دارد!

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس امیدوار است داوری ها شرایط بهتری پیدا کند و در بازی دربی عدالت اتفاق بیفتد. ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس پس از حضور... 3 out of 5 based on 4 ratings.
شکوری: صبر ما و هواداران هم اندازه دارد!

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس امیدوار است داوری ها شرایط بهتری پیدا کند و در بازی دربی عدالت اتفاق بیفتد. ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس پس از حضور...

ارتش سرخ دات كام :

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس امیدوار است داوری ها شرایط بهتری پیدا کند و در بازی دربی عدالت اتفاق بیفتد.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس پس از حضور در فدراسیون فوتبال مصاحبه ای انجام داد که بخش هایی از آن را در زیر می خوانید:

*امروز صحبت های خوبی در فدراسیون فوتبال انجام شد و امیدوار هستیم برای دیدار دربی که یک مسابقه مهم برای ما است، داوری به شکلی باشد که عدالت رعایت شود و حق دو تیم را بدهند.

*تیم ما چهار سال پشت سر هم قهرمان شده و اینکه تعدادی از باشگاه ها متحد شوند تا جلوی ما را بگیرند، وجود دارد و نمی توان این موضوع را کتمان کرد ولی ما از فدراسیون و متولی فوتبال می خواهیم تا عدالت رعایت شود.

*هواداران و خود ما تا یه حدی صبر داریم. ما به دنبال رعایت عدالت هستیم ولی یک سری اتفاقات می اُفتد و مشکلاتی وجود دارد که مشخص است. امیدوار هستم دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم و ببینیم که عدالت رعایت می شود.

*تیم ما همیشه به برنامه ریزی سازمان لیگ و داوران احترام گذاشته و می دانیم داوران می خواهند بهترین قضاوت را داشته باشند، اما طی دو، سه هفته اخیر اتفاقاتی افتاده داوری ها به سمت یک تیم خاص بوده است. ما فقط به دنبال عدالت هستیم و اینکه نتایج درون زمین با همت بازیکنان اتفاق بیفتد.

*کُری خوانی باید در حد و اندازه خودش باشد. من در برنامه فوتبال برتر کُری نخواندم و واقعیت ها را گفتم. اینکه 16 تیم تلاش می کنند تا یک سهمیه بگیرند، قطعا خوشحال هستند و این موضوع کُری خوانی نیست.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن