آشوبی: همه چیز در دربی 50 - 50 است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 286 ] - 8 روز پیش
آشوبی: همه چیز در دربی 50 - 50 است

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است یکی از تیم های حاضر در دربی تهران محدودیت بازیکن دارد و دیگری امضا پای بازی هایش نیست. فرزاد آشوبی در گفت وگویی رباره رویارویی...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است یکی از تیم های حاضر در دربی تهران محدودیت بازیکن دارد و دیگری امضا پای بازی هایش نیست.

فرزاد آشوبی در گفت وگویی رباره رویارویی استقلال و پرسپولیس در دربی تهران، اظهار داشت: به اعتقاد من پرسپولیس علی رغم نتایجی که بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا گرفته، از چارچوب خوبی در بحث فنی برخوردار است. درست است که نتایج بعد از فینال، خیلی مقبول نبوده، ولی اعتقاد دارم بخشی زیادی از این نتایج به دلیل محدودیت این تیم در نفرات است. 

وی اضافه کرد: پرسپولیس با این وضعیت کار سختی در دربی دارد و نمی توان انتظار بزرگی از این تیم داشت. جدایی نفرات این تیم در ابتدای فصل و حالا جدایی بشار رسن مشکل را بیشتر کرده است، ولی پرسپولیس کماکان تیم بزرگ و خوبی است. البته اگر جدایی نفرات برای این تیم پیش نمی آمد، بدون تردید پرسپولیس شرایط دیگری را در دربی تجربه می کرد. 

این کارشناس فوتبال که سابقه بازی در دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد، درباره وضعیت تیم محمود فکری تصریح کرد: نتایج استقلال قابل دفاع است، ولی امضای این تیم پای بازی هایش دیده نمی شود. استقلال در همه بازی ها تیم برتر و غالب بازی نیست، ولی نتایج خوبی گرفته است. علاوه بر این استقلال بازیکنان خوبی دارد و دست فکری بر عکس یحیی پُر است.

آشوبی اشاره کرد: فکر می کنم بازی خوبی را شاهد باشیم، البته نتیجه به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست و هر دو تیم به یک میزان احتمال موفقیت دارند. اگر پرسپولیس این محدودیت بازیکنان را نداشت شاید پیش بینی کردن ساده تر بود، ولی با این وضعیت همه چیز 50 - 50 است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن