حسین پور: بزرگ ترین لذت دنیا بازی برای پرسپولیس است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 597 ] - جمعه, 19 دی 1399

حسین پور: بزرگ ترین لذت دنیا بازی برای پرسپولیس است

هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شک نکنید برای برد و گرفتن سه امتیاز وارد بازی می شویم و تلاش می کنیم استقلال را شکست دهیم. پرسپولیس در حالی سه شنبه مقابل ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسین پور: بزرگ ترین لذت دنیا بازی برای پرسپولیس است

هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شک نکنید برای برد و گرفتن سه امتیاز وارد بازی می شویم و تلاش می کنیم استقلال را شکست دهیم. پرسپولیس در حالی سه شنبه مقابل ...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شک نکنید برای برد و گرفتن سه امتیاز وارد بازی می شویم و تلاش می کنیم استقلال را شکست دهیم.

پرسپولیس در حالی سه شنبه مقابل سپاهان به تساوی بدون گل رسید که سعید حسین پور، هافبک جوان سرخپوشان در دقیقه ٨٠ اولین تعویض یحیی گل محمدی بود و او جانشین امید عالیشاه شد. با سعید که برای اولین بار در این فصل برای پرسپولیس به بازی رفت، گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*بالاخره در این فصل فرصت بازی به تو رسید!
خب من به عنوان یک بازیکن وظیفه دارم همیشه خوب تمرین کنم و در خدمت تیم باشم، هر وقت هم کادر فنی تشخیص داد، بازی کنم. همیشه سعی کردم بدون حاشیه فقط روی فوتبالم تمرکز کنم و خوب تمرین کنم و از فرصت هایی که به من می رسد، نهایت بهره را ببرم. در این مدت هم به همین شکل بود و من منظم تمرین می کردم تا خودم را آماده نگه دارم. به هرحال تصمیم کادر فنی این بود که من در بازی با سپاهان به میدان بروم. از اینکه توانستم برای پرسپولیس بازی کنم، خوشحالم ولی از اینکه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم، ناراحتم و افسوس امتیازات از دست رفته را می خورم.

*خیلی ها معتقدند با توجه به کیفیتی که از خودت فصل گذشته نشان دادی، باید بیشتر بازی کنی، نظر خودت چیست؟
کادر فنی و آقایحیی در این مورد تصمیم می گیرند و من چه بازی کنم و چه بازی نکنم، تابع آنها هستم. من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم و یکی از بزرگترین لذت های دنیا بازی کردن برای پرسپولیس است. هر وقت به میدان بروم نهایت تلاشم را خواهم کرد و هر وقت هم روی نیمکت یا سکو باشم، برای موفقیت تیمم آرزوی موفقیت و پیروزی می کنم.

*بازی با سپاهان چطور بود؟
بازی بدی نبود، هم ما و هم سپاهان فرصت برای گلزنی داشتیم و می توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم ولی این اتفاق نیفتاد و امتیازات تقسیم شد. امیدوارم در دیدارهای آینده جبران کنیم و به پیروزی برسیم.

*ولی هواداران خیلی نگران پرسپولیس هستند!
هواداران هرچه بگویند حق دارند؛ می دانیم آنها در هر بازی فقط برد می خواهند و این موضوع در پرسپولیس طبیعی است. وقتی چند بازی برنده نمی شوی، انتقادات زیاد می شود ولی مطمئن باشید با یک برد همه این انتقادات به پایان می رسد و دوباره همان تیمی می شویم که هواداران دوست دارند.

*در بازی با سپاهان در پست اصلی خودت به میدان نرفتی!
خب معمولاً من هافبک دفاعی یا هافبک نفوذی بازی می کنم ولی در این بازی با نظر کادر فنی به جای امید عالیشاه به میدان رفتم و در پست هافبک راست بازی کردم. برای اولین بار هم بود که در این پست در ترکیب قرار می گرفتم.

*بازی بعدی شما با استقلال است، این بازی را چطور می بینی؟
خب بازی با استقلال همیشه حساس و کاملاً ویژه است، چون همه نگاه ها به این دیدار است و هواداران حساسیت خاصی روی این بازی دارند. واقعاً به نظرم برد در این دیدار اهمیت زیادی دارد. امیدوارم دربی نقطه عطف این فصل ما باشد و بتوانیم با برد مقابل استقلال جبران سه بازی گذشته را بکنیم تا هواداران مان خوشحال شوند. شک نکنید برای برد و گرفتن سه امتیاز وارد بازی می شویم و تلاش می کنیم استقلال را شکست دهیم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن