دربی اولی ها؛ تازه واردها دوباره می درخشند؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 621 ] - جمعه, 19 دی 1399

دربی اولی ها؛ تازه واردها دوباره می درخشند؟

دربی تهران از رگ گردن به بازیکنان استقلال و پرسپولیس نزدیک تر است و در آستانه مهم ترین بازی لیگ برتر هستیم. در دو دربی گذشته لیگ برتر دو بازیکنی درخشیدند که ب... 5 out of 5 based on 1 ratings.
دربی اولی ها؛ تازه واردها دوباره می درخشند؟

دربی تهران از رگ گردن به بازیکنان استقلال و پرسپولیس نزدیک تر است و در آستانه مهم ترین بازی لیگ برتر هستیم. در دو دربی گذشته لیگ برتر دو بازیکنی درخشیدند که ب...

ارتش سرخ دات كام :

دربی تهران از رگ گردن به بازیکنان استقلال و پرسپولیس نزدیک تر است و در آستانه مهم ترین بازی لیگ برتر هستیم.

در دو دربی گذشته لیگ برتر دو بازیکنی درخشیدند که برای اولین بار حضور در دربی را تجربه می کردند. در بازی رفت لیگ برتر مهدی عبدی جوان به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و دروازه استقلال را به کمک سیدحسین حسینی باز کرد تا پرسپولیس برنده بازی شود و در بازی برگشت هم نوبت به ارسلان مطهری رسید تا در اولین تجربه خود دروازه حریف را فروریزد. ارسلان هر دو گل استقلال را زد و برترین بازیکن میدان بود اما نتوانست باعث پیروزی تیمش شود. برای بازی پیش رو هم تعداد بازیکنان زیادی هستند که شانس اولین حضور و درخشش در این بازی را دارند.

مهم ترین تجربه برای دروازه بان های دو تیم است؛ لک و مظاهری در حالی اولین دربی خود را تجربه می کنند که گلرهای ذخیره هر دو دروازه بان یعنی رادو و حسینی سابقه حضور در دربی را دارند و این موضوع مسئولیت دو دروازه بان را بیشتر می کند. در پرسپولیس به جز لک که اولین تجربه اش است سعید آقایی، میلاد سرلک و احسان پهلوان شانس حضور در ترکیب اصلی را برای اولین بار در دربی دارند و آرمان رمضانی، محمد شریفی، مهدی مهدیخانی، علی شجاعی، سعید حسین پور، آریا برزگر و احسان حسینی هم ممکن است به عنوان یار تعویضی اولین دربی خود را تجربه کنند. در آن طرف میدان تعداد بازیکنانی که به عنوان یار اصلی می توانند دربی را برای اولین بار تجربه کنند بیشتر است و به جز مظاهری که درون دروازه می ایستد در خط دفاع محمدحسین مرادمند و سیداحمد موسوی و در خط هافبک هم مهدی مهدی پور از گزینه های اصلی هستند. در استقلال سبحان خاقانی، فردین رابط و متین کریم زاده هم در این تیم می توانند به عنوان یار تعویضی بازی کنند.

هر بازیکنی در ایران آرزوی بازی در دربی تهران را دارد و انگیزه حضور در این بازی می تواند ابزاری برای عملکرد بهتر بازیکنان باشد که عبدی و مطهری این موضوع را ثابت کردند اما بی تجربگی و استرس بازی را هم کنار انگیزه قرار دهید که می توانند فاجعه ای در این بازی حساس رقم بزند و باید دید کدام مربی بیشتر ریسک می کند و بازیکنان کم تجربه تری را بازی می دهد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    برنده دربی، تیمی است که کمتر بهانه بیاورد و بیشتر تلاش کند که امیدوارم اون تیم پرسپولیس باشد. در بهترین شرایط هم که باشی و شکست بخوری همیشه بهانه ای برای شکست وجود خواهد داشت. امیدوارم پرسپولیس و یحیی بهانه ها را کنار بگذارند و با همون روحیه آسیایی، دربی را ببرند.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن