هشدار به پرسپولیس، امید به پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 930 ] - 8 روز پیش

هشدار به پرسپولیس، امید به پرسپولیس

پرسپولیس بیش از آنکه دچار بحران در نتیجه گیری باشد، خود را به دست خود دچار بحران توجیه کرده است. پرسپولیس انگار از یاد برده که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، قهرم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
هشدار به پرسپولیس، امید به پرسپولیس

پرسپولیس بیش از آنکه دچار بحران در نتیجه گیری باشد، خود را به دست خود دچار بحران توجیه کرده است. پرسپولیس انگار از یاد برده که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، قهرم...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس بیش از آنکه دچار بحران در نتیجه گیری باشد، خود را به دست خود دچار بحران توجیه کرده است. پرسپولیس انگار از یاد برده که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر، قهرمان 4 ساله لیگ برتر و فینالیست لیگ قهرمانان آسیاست. همه چیز را از یاد برده و خیال می کند که لازم است پی توجیه برای چند نتیجه بد باشد.

از یحیی گل محمدی بعید است که خود را وارد این بازی بیهوده کند. هنوز برای پرسپولیس اتفاق بدی رخ نداده و این میزان از دستپاچگی و هیاهو لازم نیست. پرسپولیس خیلی زود می تواند به روزهای خوب خود برگردد اما این بازگشت از مسیر توجیه نمی گذرد. باید خود را دوباره شناخت، باید خود را دوباره و چندباره بررسی کرد و بعد با رویکردی تازه برای بازی های بعدی برنامه نوشت. یحیی گل محمدی و همکارانش اما انگار نمی خواهند این بازبینی را انجام دهند.

مطهری، مربی پرسپولیس یک هفته پیش به درستی گفته بود که اولتیماتوم به این تیم بی معناست. پرسپولیس باید دوباره بیدار شود و این خواب تازه اش چندان عمیق و عجیب نیست و می تواند با تلنگر و بدون توجیه غیرضروری تمام شود.

آنچه اهمیت دارد احترام به تصمیمات کادر فنی است و پذیرفتن آگاهی و تسلط آنها بر اوضاع. پرسپولیس در موقعیتی نیست که به خودش بی اعتماد شود. این تیم فقط در چند بازی خودش را از یاد برده است و این در یک روند موفقیت آمیز همیشه رخ می دهد و دور از انتظار نیست.

پرسپولیس پیش تر در همین سال های موفقیت نیز از این تجربه ها داشته و از وضعیت بد خود را نجات داده است. یحیی گل محمدی و همکارانش با توجه به سوابق می توانند از این وضعیت گذر کنند و دریچه تازه ای باز کنند به سمت موفقیت.

پرسپولیس را می توان سرزنش کرد که چرا امتیازات مهمی را از دست می دهد اما این سرزنش به معنای فراموشی این نکته نیست که می دانیم آنها برمی گردند و دوباره یکی از تیم های هیجان انگیز لیگ برتر می شوند. رقابت در این فصل چه بسا دشوارتر از قبل است و این نتایج اخیر شاید نشانه رقابت سخت تر برای پرسپولیس باشد، هشداری که یحیی گل محمدی دریافت کرده است و این هشدار با اولتیماتوم مدنظر خبرنگاران تفاوت دارد.
 

برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن