جباری: پرسپولیس به راحتی بازیکنانش را از دست می دهد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 431 ] - شنبه, 20 دی 1399

جباری: پرسپولیس به راحتی بازیکنانش را از دست می دهد

رضا جباری، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این جمله درباره جدایی چند بازیکن کلیدی سرحپوشان اظهار کرد: تیمی که 4 سال قهرمان ایران شده، 2 بار به فینال لیگ ق... 5 out of 5 based on 1 ratings.
جباری: پرسپولیس به راحتی بازیکنانش را از دست می دهد

رضا جباری، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این جمله درباره جدایی چند بازیکن کلیدی سرحپوشان اظهار کرد: تیمی که 4 سال قهرمان ایران شده، 2 بار به فینال لیگ ق...

ارتش سرخ دات كام :

رضا جباری، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این جمله درباره جدایی چند بازیکن کلیدی سرحپوشان اظهار کرد: تیمی که 4 سال قهرمان ایران شده، 2 بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و افتخار فوتبال ایران است؛ نباید به همین سادگی بازیکن از دست بدهد. یوونتوس پس از چند سال قهرمانی، کریستیانو رونالدو که بهترین بازیکن دنیا است را جذب می کند، اما اتفاقی که برای پرسپولیس رخ داده، چند ساعت جای بحث دارد و باید ببینیم تیمی که 2 بار به فینال آسیا رسیده و می توانسته با قهرمانی افتخار آفرینی کند، چرا این قدر راحت بازیکنانش را از دست می دهد.

جباری ادامه داد: جدایی بازیکنان چند دلیل دارد و یکی از آن ها مسائل مالی است. بازیکن با این پول ها راضی نمی شود؛ زیرا پیشنهاد هایی 10 برابری دریافت می کند. رقم پیشنهاد شجاع خلیل زاده 15 برابر پولی بود که او از پرسپولیس می گرفت. دلیل دیگر رفتن بازیکنان از پرسپولیس، سوء مدیریت است. اگر مدیریت با بازیکنان ارتباط بهتری برقرار می کرد، شاید مسائل مالی کم رنگ تر می شدند و آن ها در پرسپولیس می ماندند. شجاع و مهدی ترابی 3، 4 بار به باشگاه رفتند و ناراحت بودند که چرا به آن ها توجه نمی شود.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: چرا به بازیکنانی که به راحتی می توانند جدا شوند و با پای خودشان به باشگاه می روند، توجه نمی شود. به هر حال باید دید که پرسپولیس زیر نظر کدام نهاد است.

او درباره حواشی اخیر و بحث های پیشکسوتان و مدیران پرسپولیس و استقلال گفت: به هر حال وقتی متولی هر 2 باشگاه یکی باشد، این بحث ها اجتناب ناپذیر است. می گویند تیم ها از طریق حامیان مالی تامین می شوند، اما در نهایت وزارت ورزش و جوانان است که هر 2 تیم را حمایت می کند و به همین دلیل چنین اتفاقاتی رخ خواهند داد. از سال 82، 83 که خودم بازی می کردم، می گفتند که پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی واگذار خواهند شد. اگر چنین اتفاقی رخ دهد، مطمئنا چنین بحث های ناخوشایندی که من هم با آن ها موافق نیستم، تمام می شوند. نحوه اداره تیم های استقلال و پرسپولیس باعث می شود که چنین اتفاقاتی رخ دهند.

جباری درباره استفاده دیگر باشگاه ها از لفظ تیم خاص برای نام بردن از پرسپولیس گفت: معضل بزرگی که در جامعه داریم و در فرهنگ ما دیده می شود و به ورزش هم سرایت کرده، این است که برخلاف همه جای دنیا، بقیه به افراد موفق نگاه نمی کنند تا دلیل موفقیت آن ها را بفهمند. ما همیشه به جای این که راه موفقیت را پیدا کنیم، می خواهیم افراد موفق را پایین بکشیم و هم سطح خودمان کنیم. دلیل دارد که پرسپولیس 4 سال قهرمان لیگ برتر شده و 2 بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. یک یا 2 قهرمانی با شانس به دست می آیند؛ بنابراین موفقیت های پرسپولیس شانسی نیستند و یک ساختاری در مدیریت ایجاد شده است. برانکو ساختار مدیریتی باشگاه را تغییر داد و به همین دلیل است که هواداران همیشه قدردان او هستند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره ثبت نام علی کریمی برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال متعلق به فوتبالی ها است. وقتی صحبت از علی کریمی و مهدوی کیا به میان می آید، یعنی درباره جنسِ فوتبال حرف می زنیم. وقتی اشخاصی مانند مهدوی کیا و کریمی پا به میدان می گذارند، دیگران باید عرصه را خالی کنند، زیرا کسانی مانند مهدوی کیا و کریمی که از جنس فوتبال هستند، می توانند مشکلات فوتبال را برطرف کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن