خلیلی: هواداران باید از گل محمدی حمایت کنند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 219 ] - یکشنبه, 21 دی 1399

خلیلی: هواداران باید از گل محمدی حمایت کنند

مهاجم اسبق سرخپوشان پایتخت، گفت: چیزی که در مقطع فعلی اهمیت دارد این است که هواداران باید با تمام وجود از سرمربی تیم حمایت کنند و این را بدانند که گل محمدی به... 5 out of 5 based on 1 ratings.
خلیلی: هواداران باید از گل محمدی حمایت کنند

مهاجم اسبق سرخپوشان پایتخت، گفت: چیزی که در مقطع فعلی اهمیت دارد این است که هواداران باید با تمام وجود از سرمربی تیم حمایت کنند و این را بدانند که گل محمدی به...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اسبق سرخپوشان پایتخت، گفت: چیزی که در مقطع فعلی اهمیت دارد این است که هواداران باید با تمام وجود از سرمربی تیم حمایت کنند و این را بدانند که گل محمدی بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس است.

«محسن خلیلی» روز یکشنبه در گفت و گویی، درباره تقابل پرسپولیس و استقلال در چارچوب دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر و در شهرآورد تهران، اظهار داشت: بعد از فینال آسیا احساس می کنم هنوز بازیکنان نتوانستند که به شرایط عادی برگردند اما نباید از یاد ببریم این تیم همان تیمی است که با شایستگی به فینال رسید و با 2 صحنه VAR قهرمانی را از دست داد.

وی ادامه داد: در شرایطی هستیم که باید از تیم و کادر فنی حمایت کرد. اطمینان دارم که روند خوب پرسپولیس را از همین بازی با استقلال می توانیم ببینیم به شرط اینکه هواداران در همه فضاها از تیم حمایت کنند.

پیشکسوت پرسپولیس یادآور شد: پرسپولیس همیشه قدرتمند است و به قول معروف همیشه زورش زیاد است، ولی باید ببینیم برای شهرآورد «یحیی گل محمدی» چه سیستم و برنامه ای را در سرش دارد. امیدوارم هر تصمیمی که یحیی گرفت در نهایت به نفع پرسپولیس تمام شود. فکر می کنم سیستم پرسپولیس در بازی با سپاهان هم کاملا کادر فنی استقلال را به فکر فرو برده. باید ببینیم آیا یحیی برای شهرآورد برنامه جدیدی دارد یا خیر.

خلیلی خاطرنشان کرد: اگر بازیکنان در شرایط ایده آل خودشان باشند و دست مربی را برای هر تاکتیکی باز بگذارند شکست استقلال اصلا دور از ذهن نیست.   پرسپولیس تیم فوق العاده ای است که می تواند هر حریفی را شکست بدهد.

وی در خصوص وضعیت خط حمله پرسپولیس گفت: گل زدن یک استعداد ذاتی است و ما می توانیم این استعداد را در مهاجمان پرسپولیس ببینیم به شرط اینکه خیلی روی آنها فشار نباشد. خود من وقتی چند هفته گلزنی نمی کردم وارد مسائل حاشیه ای نمی شدم و تمرکزم را روی کار می گذاشتم تا سریعتر گل بزنم.   فکر می کنم خط حمله پرسپولیس فشار زیادی را تحمل می کند و همین باعث می شود که تمرکزشان را از دست بدهند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره نگرانی برخی هواداران این تیم از مسائل داوری برای شهرآورد تهران گفت: در یک فصل فوتبالی ممکن است تیمی از اشتباهات داوری ضرر بیشتری کند، اما مطمئنا هیچ داوری دوست ندارد از عمد اشتباه کند و آبروی خودش را به خطر بیندازد. اشتباهات داوری در همه جای جهان وجود دارد و اصلا به خاطر همین است که تصمیم گرفتند از سیستم VAR استفاده کنند.

خلیلی ادامه داد: به نظر من نباید زیاد روی مسئله داوری حساس شد. هرچه بیشتر در مورد داوری صحبت بکنیم فشار بیشتری روی داور ایجاد می شود که شاید ضریب اشتباه را بالا ببرد.

وی در پایان گفت: چیزی که در مقطع فعلی اهمیت دارد این است که هواداران باید با تمام وجود از یحیی گل محمدی حمایت کنند و این را بدانند که گل محمدی بهترین گزینه برای هدایت پرسپولیس است و نباید پشت او را خالی کرد.

شهرآورد نود و چهارم پایتخت روز دوشنبه 22 دی ماه 1399 در ورزشگاه آزادی بین 2 تیم استقلال و پرسپولیس برگزار می شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن