دربی اولی های پرسپولیس؛ 4 نفر فیکس، 3 تا ذخیره

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 592 ] - یکشنبه, 21 دی 1399
دربی اولی های پرسپولیس؛ 4 نفر فیکس، 3 تا ذخیره

در تیم پرسپولیس بازیکنانی حضور دارند که این فصل به تیم اضافه شده اند و سابقه حضور در دربی بزرگ تهران را ندارند. دربی اولی های پرسپولیس کم نیستند اما مطمئناً د...

ارتش سرخ دات كام :

در تیم پرسپولیس بازیکنانی حضور دارند که این فصل به تیم اضافه شده اند و سابقه حضور در دربی بزرگ تهران را ندارند.

دربی اولی های پرسپولیس کم نیستند اما مطمئناً دربی بی تماشاگر چندان هم نمی تواند و نباید روی کیفیت بازی آنها تأثیری بگذارد چرا که ورزشگاهی با حدود 80 هزار تماشاگر که نیمی از آنها علیه ات شعار می دهند، منتظر اشتباهت هستند تا مسخره ات کنند، به سمتت چیزهای مختلفی پرتاب می کنند و بی دلیل دشنامت می دهند و موقع کرنر زدن شرایط را برایت شبیه میدان جنگ می کنند، با ورزشگاهی که هیچ تماشاگری ندارد زمین تا آسمان فرق خواهد کرد.

در تیم پرسپولیس بازیکنان جدیدالورود در این فصل یعنی حامد لک، سعید آقایی، میلاد سرلک، آرمان رمضانی، مهدی مهدیخانی ،علی شجاعی و احسان پهلوان 7 بازیکنی هستند که دربی اول شان را تجربه می کنند و اگر عیسی آل کثیر هم محروم نبود، تعداد دربی اولی های سرخ به 8 نفر می رسید.از این جمع جالب اینجاست که چهار نفر به احتمال زیاد در ترکیب اصلی خواهند بود و 3 تای دیگر هم شانس بازی در طول مسابقه را دارند.

حامد لک، سعید آقایی، احسان پهلوان و میلاد سرلک چهار بازیکنی هستند که به احتمال زیاد در ترکیب قرار خواهند گرفت ضمن اینکه مهدیخانی و رمضانی هم شاید در طول مسابقه وارد بازی شوند.نفر هشتم که برای اولین بار دربی بزرگ پایتخت را تجربه خواهد کرد علی شجاعی است اما شرایط برای او کاملاً مشخص و شفاف نیست. شجاعی که از ناحیه کتف مصدوم شده، در دو روز گذشته هم در تمرین گروهی حاضر بوده هم به صورت انفرادی تمرین کرده اما هنوز حضورش در دربی قطعی نشده است.شجاعی هم اگر مشکل کتف نداشته باشد و پزشکان مجوز حضور در بازی فردا را به او بدهند، شانس بازی حداقل به عنوان بازیکن جانشین را دارد. این وینگر 23 ساله خیلی دوست دارد فردا اولین دربی عمرش را تجربه کند اما شاید این بار قسمتش نشود. شاید هم مجوز بازی را بگیرد اما به میدان نرود که در این شرایط با توجه به خالی بودن ورزشگاه ، دربی برای او چیز خاصی نخواهد داشت.


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر فولاد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن