زاید: فقط من و دنیزلی به کام بک امیدوار بودیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 524 ] - یکشنبه, 21 دی 1399

زاید: فقط من و دنیزلی به کام بک امیدوار بودیم

ایمون زاید مهاجم اسبق پرسپولیس می گوید: من بازی های پرسپولیس را ندیدم اما می دانم که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا تا فینال رفتند و با این حال در ایران هیچ حر... 3 out of 5 based on 2 ratings.
زاید: فقط من و دنیزلی به کام بک امیدوار بودیم

ایمون زاید مهاجم اسبق پرسپولیس می گوید: من بازی های پرسپولیس را ندیدم اما می دانم که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا تا فینال رفتند و با این حال در ایران هیچ حر...

ارتش سرخ دات كام :

ایمون زاید مهاجم اسبق پرسپولیس می گوید: من بازی های پرسپولیس را ندیدم اما می دانم که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا تا فینال رفتند و با این حال در ایران هیچ حریفی ندارند و امیدوارم در دربی هم برنده باشند.

اگر از پرسپولیسی ها بپرسید خاطره انگیزترین دربی که به یاد دارید کدام است؟ درصد زیادی بازی معروف دربی 74 را به خاطر می آورند. جایی که ایمون زاید با زدن سه گل بازی باخته را برای پرسپولیس 10 نفره به برد تبدیل کرد. بعد از گذشت حدود 9 سال هنوز هم مردم گل های ایمون زاید را مرور می کنند که برای خود بازیکن هم جالب است. مهاجم ایرلندی سابق پرسپولیس باز هم قبل از دربی برای استقلالی ها کری خواند و با پخش گل هایش پرسپولیسی بودن خود را به رخ کشید. همین خاطره بازی های او باعث شد تا سراغ زاید برویم و با او گفت وگو کنیم.

*برای دربی روزشماری می کردی تا فیلم گل هایی که زدی را باز هم نمایش دهی؟
باور کنید من حتی بعضی روزها از نتایج بازی پرسپولیس هم باخبر نمی شوم اما نزدیک دربی که می شود از طریق اینستاگرام و منتشر شدن گل هایم توسط هواداران متوجه می شوم که دربی نزدیک است. ارزش این گل ها را آن لحظه نمی دانستم اما بعد از بازی فهمیدم من نماینده همه آن هواداران بودم و یکی از شیرین ترین لحظات زندگی من بود که می شود با زیباترین لحظات زندگی خانوادگی ام مقایسه کنم.

*پیام ایرانی ها که برای تو می فرستند را چطور دنبال می کنی؟
هواداران پرسپولیس همیشه به من لطف دارند و سعی می کنم حتی با کمک دوستانم جواب آنها را به فارسی بدهم. خاطرات خوبی از ایران دارم و امیدوارم روزی در هر پستی که می شود به پرسپولیس بازگردم.

*قبل از ورود به زمین دنیزلی به تو حرف خاصی زد؟
دستورات تاکتیکی که همه مربیان می دهند. به نظر می رسید یک چیزی در دفاع استقلال دیده بود و می گفت در نزدیک ترین حالت به دروازه استقلال جاگیری کنم.

*دنیزلی می دانست با ورود تو نتیجه بازی تغییر می کند؟
روی سکوها همه ناامید بودند اما دنیزلی و من امیدوار بودیم و اگر او هم ناامید بود اصلاً تعویض تهاجمی نمی کرد ولی فکر نمی کردیم بازی را برنده شویم. هنوز هم که گل دوم و سوم را می بینم درکش برایم سخت است چطور به آن خوبی سر زدم یا چرخشم روی گل سوم فوق العاده بود.

*برنده دربی چه تیمی است؟
من بازی های پرسپولیس را ندیدم اما می دانم که در بازی های لیگ قهرمانان آسیا تا فینال رفتند و با این حال در ایران هیچ حریفی ندارند و امیدوارم در دربی هم برنده باشند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن