محرمی: مگر در بازی ایمون زاید استقلال قوی تر نبود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 239 ] - دوشنبه, 22 دی 1399
محرمی: مگر در بازی ایمون زاید استقلال قوی تر نبود؟

 بدون شک قبل از هر بازی دربی یک سری نام ها بیش از گذشته به ذهن فوتبالی ها خطور می کند و اینها نفراتی هستند که در دربی های گذشته یا اتفاق مثبتی را رقم زده...

ارتش سرخ دات كام :

 بدون شک قبل از هر بازی دربی یک سری نام ها بیش از گذشته به ذهن فوتبالی ها خطور می کند و اینها نفراتی هستند که در دربی های گذشته یا اتفاق مثبتی را رقم زده اند و یا حاشیه هایی را به همراه داشته اند ولی بدون شک صحبت یاغی های سابق جذابیت زیادی برای سرخابی ها دارد. مجتبی محرمی یکی از این یاغی ها است که دوران فوتبالی اش به شدت در ذهن هوادارانی که سن و سال شان به بازی هایش می خورد، نقش بسته است.

او در ابتدا به شرایط تیم محبوبش اشاره کرد و گفت: «نمی دانم این چه حرفی است که می گویند پرسپولیس گلزن ندارد. مگر حتما باید مهاجمان برای یک تیم گلزنی کنند؟ این تیم همیشه بازیکن سازی کرده و همین طارمی و علیپور که حالا در اروپا بازی می کنند روزی مثل مهدی عبدی بودند. ضمن اینکه شاید در بازی امروز میلاد سرلک گل بزند، شاید پنالتی شود و احمد نوراللهی آن را به گل تبدیل کند. پس نباید خیلی به این موضوع که پرسپولیس گلزن ندارد توجه کنیم.»

محرمی به بحث هایی که درخصوص داوری های چند هفته گذشته بین مسئولان 2 باشگاه پیش آمده اشاره کرد و گفت: «نباید روی داور فشاری وارد شود. این حرف ها همیشه بوده و این مدل حاشیه ها دست ما نیست. باید دید این اتفاقات از کجا آب می خورد. اگر فکر می کنند که با این کارها در انتهای فصل پرسپولیس قهرمان نمی شود، اشتباه کرده اند چون امسال هم جام برای پرسپولیس است.»

پیشکسوت سرخ ها درخصوص فاصله دو تیم در جدول رده بندی گفت: «اولا اینکه پرسپولیس هنوز بازی عقب افتاده دارد و نباید جایگاه امروز این تیم را در جدول به حساب شان بنویسیم. بعد هم اینکه فوتبال قانونی ندارد که چون فلان تیم شرایطش بهتر است بازی را می برد. مگر در بازی ای که 10 نفره در 10 دقیقه 3 گل دریافت کردند، استقلال تیم برتر و بهتر نبود؟ اینکه بعضی ها می گویند چون در جدول بالاتر هستیم و شرایط بهتری داریم پس بازی را می بریم اصلا فوتبالی نیستند. ممکن است یک تیم دقیقه 5 بازی گل بزند و 90 دقیقه با فوتبال کی روشی از آن گل محافظت کند.»

محرمی درخصوص خاطره ای که از او در دربی ها نقش بسته و مربوط به درگیری اش با امیر قلعه نویی بود به «فرهیختگان» گفت: «نمی دانم چگونه از این حرف ها خلاص شوم. به خدا امیر رفیق من است و من هر وقت تیم هایش مقابل پرسپولیس بازی دارد از او بلیت جایگاه ویژه را دریافت می کنم نه باشگاه پرسپولیس! هر کس به او یک لقبی می دهد، بعضی ها ژنرال، برخی امیرخان و من به او می گویم امیر. چون با هم رفاقت داریم.»

او به خاطره ای در دربی اشاره کرد و افزود: «شب قبل از یک دربی شاهرخ بیانی به من زنگ زد و گفت به منزل ما بیا همسرم ماهی سفید درست کرده است. بعد از کلی تعارف قبول کردم. ما شب را کنار هم بودیم و آخر شب به منزل خودم رفتم. فردایش در بازی او جناح راست استقلال بود و من چپ پرسپولیس و کمی با یکدیگر چلنج داشتیم. کار کمی بالا گرفت و به او گفتم شاهرخ امروز و در این بازی حتی اگر پدرم هم روبه رویم ایستاده باشد می زنمش. توام اگر نمی خواهی بزنمت یا جای بازی ات را عوض کن و یا ناراحت نشو. بگذار بعد از بازی اگر ما بردیم تو را به منزل خودم دعوت می کنم و ماهی پلویی که دادی را جبران می کنم!»

محرمی با گله از برخی رسانه ها در پایان افزود: «برخی ها دربی به دربی یاد ما می افتند و دنبال خاطره گویی هستند اما در طول سال نمی گویند که ما چه کار می کنیم. بعد از 25 سال خط موبایلی که سرپرست وقت باشگاه به من فروخته بود را از من گرفته اند و می گویند دزدی بوده است. من پولش را داده ام، ماه به ماه قبضش را پرداخت کرده ام و بعد از 25 سال یادشان افتاده که خط شان دزدیده شده است! می گویند یادمان نبوده همچین خطی داشتیم. چنین حرفی منطقی است؟!»


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن