امیری گل زد؛ مثل یورگن کلینزمن

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 771 ] - 4 روز پیش

امیری گل زد؛ مثل یورگن کلینزمن

گل های وحید امیری در فوتبال ما کم زده می شود. مهاجم تحت فشار مدافع روی توپ ارسالی از کنار توپ را به زاویه مخالف و دور از دست دروازه بان بفرستد. روی توپ هایی ک... 5 out of 5 based on 3 ratings.
امیری گل زد؛ مثل یورگن کلینزمن

گل های وحید امیری در فوتبال ما کم زده می شود. مهاجم تحت فشار مدافع روی توپ ارسالی از کنار توپ را به زاویه مخالف و دور از دست دروازه بان بفرستد. روی توپ هایی ک...

ارتش سرخ دات كام :

گل های وحید امیری در فوتبال ما کم زده می شود. مهاجم تحت فشار مدافع روی توپ ارسالی از کنار توپ را به زاویه مخالف و دور از دست دروازه بان بفرستد.

روی توپ هایی که از کناره ها ارسال می شود وینگر ضلع مخالف بهترین گزینه برای گل زدن است به این خاطر که از عقب به فضا اضافه می شود و بیشتر گل ها در لیگ برتر روی توپ های ارسالی روی نقطه کور یا کات بک است. کمتر توپ به تیر یک زده می شود تا این چنین قطع شود. وحید امیری تحت فشار مدافع مستقیم خود پای موافقش را چرخاند تا توپ راهی زوایه مخالف شود. این گل ما را به یاد گل یورگن کلینزمن در جام جهانی 1990 انداخت به تیم ملی هلند.

این گل وحید امیری را ذوق زده کرده است. البته او حق داشت این چنین شادی کند چرا که پرسپولیس بازی یک بر صفر برده را به پیروزی دو بر یک تغییر داد. هر چند در نهایت پرسپولیس 30 ثانیه برای حفاظت از این گل کم آورد و در نهایت بازی با گل مهدی قایدی به تساوی دو بر دو کشیده شد.

وحید امیری هر چند یک مهاجم کلاسیک نیست اما در صورت ایجاد موقعیت گل های حرفه ای و اروپایی به ثمر می رساند. در این گل پاس روی به جلوی احسان پهلوان هم بدون نقص بود. او توپ را به جایی فرستاد که باید می فرستاد و شک نداشت وحیدامیری به موقع خود را به توپ می رساند و به آن ضربه می زند و چه ضربه ای. بدون نقص.

وحید امیری بدون شک یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس در دربی امروز بود و اگر پرسپولیس بازی را دو بر یک می برد حتی می توانست به لطف زدن این گل تبدیل به بهترین بازیکن زمین شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن