رافت: جدایی بازیکنان روی عملکرد پرسپولیس تاثیر گذاشته است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 216 ] - سه شنبه, 23 دی 1399

رافت: جدایی بازیکنان روی عملکرد پرسپولیس تاثیر گذاشته است

پیشکسوت پرسپولیس می گوید جدیی برخی بازیکنان روی عملکرد این تیم تاثیر گذاشته است. پایان رافت در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس مقابل استقلال اظهار کرد: بازی ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رافت: جدایی بازیکنان روی عملکرد پرسپولیس تاثیر گذاشته است

پیشکسوت پرسپولیس می گوید جدیی برخی بازیکنان روی عملکرد این تیم تاثیر گذاشته است. پایان رافت در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس مقابل استقلال اظهار کرد: بازی ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس می گوید جدیی برخی بازیکنان روی عملکرد این تیم تاثیر گذاشته است.

پایان رافت در گفت وگویی، درباره تساوی پرسپولیس مقابل استقلال اظهار کرد: بازی با کیفتی را شاهد بود که البته پرسپولیس کیفیت بهتری از خود ارائه کرد. درست است پرسپولیس در دقیقه 2 گل دریافت کرد اما در ادامه بازی کامل در اختیار پرسپولیس بود و استقلال سعی داشت از گل زده خود محافظت کند. استقلال در نیمه نخست موفق شد از گل خود محافظت کند اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و پرسپولیس توانست به گل برسد.

وی افزود: پرسپولیس در نیمه دوم توسط مهدی عبدی به گل رسید و در ادامه سراسر حمله بود تا به گل های بیشتری برسد. این تیم در نیمه دوم فرصت های گل خوبی به دست آمد اما متاسفانه به گل نرسید و فقط یکی از فرصت ها به گل تبدیل شد. اگر بازیکنان از فرصت ها استفاده می کردند می توانستند گل های بیشتری بزنند اما این انتفاق رخ نداد و در پایان هم روی عدم تمرکز مدافعان، استقلال توانست گل بزند و پرسپولیس بازی برده با مساوی عوض کرد.

رافت درباره گلی که پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی دریافت کرد هم گفت: داربی حساس است و همین امر باعث می شود استرس بازیکنان بیشتر شود. به همین خاطر گاهی تمرکز از دست می رود و بازیکنان دچار اشتباه می شوند. مهم کیفیت بازی بود خیلی خوب بود و گل هایی که به ثمر رسید نشان از کیفیت بازی بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس توانست جنگ هافبک ها در میانه میدان از استقلال ببرد، گفت: می توان اینطور گفت که پرسپولیس برتری خوبی در خط هافبک خود داشت و جنگ هافبک ها را برد. اگر دقت کنید احمد نورالهی و میلاد سرلک به عنوان هافبک های تیم به خوبی توانسته بودند که میانه میدان را کنترول کنند و از طرف دیگر فرصت گلزنی ایجاد کنند. اگر احمد نورالهی می توانست از فرصت های خود استفاده کند، بازی 3 بر 1 می شد و پرسپولیس می توانست برنده بازی باشد.

او در بخش دیگری از صحبت های خود به حضور دیاباته در زمین مسابقه اشاره کرد و گفت: دیاباته بازیکن بسیار خوبی است و آقای فکری قصد داشت با ورود او فشار را روی خط دفاع پرسپولیس بیشتر کند که در این امر موفق نبود. همین امر هم کمک کرد پرسپولیس بهتر از حریف باشد و به گل برسد. در بین دو نیمه گل محمدی به خوبی توانست تغییرات را ایجاد کند تا پرسپولیس بهتر از حریف بازی کند. نکته مهم این بود که بازیکنان باید بدانند تا آخرین لحظه تلاش کنند تا از برد خود محافظت کنند.

او در پایان درباره عملکرد یحیی گل محمدی در پرسپولیس هم گفت: دست گل محمدی در پرسپولیس خالی است. جدایی بازیکنان واقعا روی عملکرد تیم تاثیر گذاشته است. باید از او حمایت کنیم چون قطعا با جذب چند بازیکن در نیم فصل این تیم شانس اول قهرمانی است.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن