تحول بزرگ عبدی در نیمه دوم؛ شبیه یک مهاجم واقعی

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 690 ] - 9 روز پیش

تحول بزرگ عبدی در نیمه دوم؛ شبیه یک مهاجم واقعی

مهدی عبدی بازهم در دربی گل زد. احتمالاً او تنها بازیکن 23 ساله ای است که در تاریخ پرسپولیس در دو فصل دو گل در دربی برای تیمش می زند. عبدی در نیمه اول بازی خوب... 5 out of 5 based on 8 ratings.
تحول بزرگ عبدی در نیمه دوم؛ شبیه یک مهاجم واقعی

مهدی عبدی بازهم در دربی گل زد. احتمالاً او تنها بازیکن 23 ساله ای است که در تاریخ پرسپولیس در دو فصل دو گل در دربی برای تیمش می زند. عبدی در نیمه اول بازی خوب...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی عبدی بازهم در دربی گل زد. احتمالاً او تنها بازیکن 23 ساله ای است که در تاریخ پرسپولیس در دو فصل دو گل در دربی برای تیمش می زند. عبدی در نیمه اول بازی خوب نبود. خوب نمی دوید و در جای درست قرار نداشت. مدام لیز می خورد و نمی توانست در جریان بازی مؤثر باشد. حتی یک بار هم که در جای درست بود و موقعیت گل داشت، ضربه نهایی اش را با دقت نزد. اما مهدی در نیمه دوم دچار تحول بزرگی شد. او فوق العاده مؤثر بازی کرد. هم بهتر و بیشتر می دوید هم به اندازه کافی خطرناک بود.

عبدی در لحظه گل کنترل خوبی روی توپ نداشت اما با برخورد نادری و غلامی در جای درست منتظر ماند، توپ را گرفت و با ضربه پای چپ به راحتی گل زد. او برای گل زدن سختی نکشید و خیلی ریلکس ضربه نهایی را زد تا نشان دهد می شود روی او حساب کرد.

بعد از آن گل او می توانست یک اخراجی هم از حریف بگیرد و بار دیگر هم گل بزند که یک بار بدشانس بود و زیادی دفاع حریف را آسان گرفت و بار دوم داور با او هم عقیده نبود.

با این حال در مجموع می توان برای عبدی در این دربی نمره قبولی کنار گذاشت و او را به عنوان یک مهاجم واقعی پذیرفت آن هم در شرایطی که بعد از نیمکت نشینی مقابل سپاهان به نظر می رسید او بیشتر از قبل تحت فشار روانی قرار گرفته باشد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  عبدی تا حدود زیادی کپی علیپور است ؛ این جوان باید یک روانشناس خوب که تیم را ساپورت میکند را در کنار خود داشته باشد ؛ انقدر لذت بردم که با تمرکز و به راحتی با پای چپ گل زد که تا مدتها خوشحال خواهم ماند چون آینده ازآن این جوان دوستداشتنی است.... او ثابت کرده اصلا هول نمیشود ولی یک مقدار تمرکزش بالا ببرد عالی میشود ...همیشه بازیهای سخت ومهم وقتی تیم عقب اوفتاده او گل زنی کرده فینال غرب و دربی دیشب را فراموش نمیکنیم
  حیف و حیف که تاریخ را دور بزنیم میبینیم اکثر مساویهای کیسه کشای حکومتی حتی بردهایشان به همین شکل دیشب بود شانس و عدم تمرکز سرمربی (نه بازیکنان ) نتیجه را ازما گرفته ....
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  یحیی عالیه
  نورالهی عالیه
  عبدی عالیه
  تیم فقط تقویت با بازیکنای خوبو میخواد وسلام

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن