کامیابی نیا؛ درس نفس و تکل به جوانترها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 740 ] - سه شنبه, 23 دی 1399

کامیابی نیا؛ درس نفس و تکل به جوانترها

کمال کامیابی نیا بعد از اشتباه ثانیه های ابتدایی بازی که موجب گلزنی امیر ارسلان مطهری شد در سایر دقایق بازی ارایه گر فوتبال محکم و سختی بود.  او اشتباه خ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
کامیابی نیا؛ درس نفس و تکل به جوانترها

کمال کامیابی نیا بعد از اشتباه ثانیه های ابتدایی بازی که موجب گلزنی امیر ارسلان مطهری شد در سایر دقایق بازی ارایه گر فوتبال محکم و سختی بود.  او اشتباه خ...

ارتش سرخ دات كام :

کمال کامیابی نیا بعد از اشتباه ثانیه های ابتدایی بازی که موجب گلزنی امیر ارسلان مطهری شد در سایر دقایق بازی ارایه گر فوتبال محکم و سختی بود. 

او اشتباه خود را در این بازی با تلاش در نبردهای تک به تک و بازپس گیری توپ در جریان بازی جبران کرد و خیلی خوب بعد از گل اول بازی جلوی خط دفاعی تیم را کنترل کرد. نقش کمال کامیابی نیا در بازی هجومی پرسپولیس هم پر رنگ بود و در جاهایی می خواست سازنده گل یا زننده گل باشد که اتفاقات بامیل او پیش نرفت. البته گل های مهدی عبدی و وحید امیری پرسپولیس را از استقلال پیش انداخت و اگر ضربه مهدی قایدی در ثانیه های پایانی بازی نبود می شد از کمال هم به عنوان یکی از بازیکنان تاثیر گذار پرسپولیس در دربی یاد کرد. 

بازی خوب کمال در این دیدار درس خوبی برای جوانترهای دو تیم بود. اینکه اشتباه در فوتبال قابل جبران است و اشتباه اول نباید منجر به اشتباه دوم شود و می شود در همان بازی اشتباه را جبران کرد. و البته تلاش کمال برای باز پس گیری توپ و ایجاد موقعیت برای تیم ستودنی بود. کمال مثل هر بازیکنی ممکن است در جریان بازی مرتکب اشتباه شود اما با یک اشتباه بهم نریخت و ادامه مسیر بازی مسئولانه او ستودنی بود. بی جهت نبود که پرسپولیس بعد از گل اول تبدیل به یک تیم بهتر شد و موقعیت های متعددی روی دروازه حریف خلق کرد. به این خاطر که تیم یک کمال نه بلکه یازده بازیکن مسئول همانند کامیابی نیا داشت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن