جلسه ویژه هیئت مدیره برای بررسی صحبت های گل محمدی

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 956 ] - 5 روز پیش
جلسه ویژه هیئت مدیره برای بررسی صحبت های گل محمدی

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به اوضاع تیم و اظهارات روز گذشته یحیی گل محمدی جلسه ویژه ای را برگزار خواهند کرد. صحبت های تند روز گذشته یحیی گل ...

ارتش سرخ دات كام :

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به اوضاع تیم و اظهارات روز گذشته یحیی گل محمدی جلسه ویژه ای را برگزار خواهند کرد.

صحبت های تند روز گذشته یحیی گل محمدی پس از دربی، بازتاب های زیادی بین هواداران پرسپولیس داشت و پس از آرامش نسبی سرخپوشان در هفته های گذشته، بار دیگر موج حملات هواداران را در فضای مجازی به سمت رسول پناه رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس راهی کرد.

گل محمدی در صحبت های خود علاوه بر حمله به رسول پناه، به وزیر ورزش نیز اولتیماتوم داد تا در صورت ادامه حضور سرپرست پیشین باشگاه در هیئت مدیره  پرسپولیس، باید تبعات آن را بپذیرد که این صحبت های سرمربی پرسپولیس باعث ناراحتی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شده است.

در همین راستا قرار است اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس جلسه ویژه ای را امروز (سه شنبه) با حضور رسول پناه در دفتر علی رغبتی در وزارت ورزش برگزار کنند و احتمالاً در پایان این جلسه نیز بیانیه ای از سوی هیئت مدیره باشگاه درباره صحبت های سرمربی این تیم منتشر خواهد شد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  یحیی گل محمدی شاید با ناملایماتی از قبیل خروج بازیکنان ستاره اش مواجه شد و میتوان گفت صحبت خروج بشار که برایش تازگی داشت بعد از رفتن این بازیکن تاثیرگذار!!!! برای همه ما هواداران هم باورکردنی نبود؛مگر میشود ایشان اطلاعی نداشته باشند؛همه میدانستند؛ ایشان باید با جلسه گذاشتن با بشار و هواداران متمول پرسپولیس جلوی رفتنش را میگرفتن حالا ازهمان راهی که تیم هوچی گر با پولداران رانت خوارش رفته نه اما میتوانست با راههای دیگر این مورد را حل کند؛ وقتی مدیران دلسوز نیستند و ماموریت نابودکردن ارنج برتر پرسپولیس را داشتند شما باید جلویشان میایستادید و ما هواداران را برای همراهیت دعوت میکردید... الان هم خروجی این جلسه این است: با توجه به بازی عالی تیم و هدایت خوب گل محمدی و جلوگیری از وارد شدن بحران تیمی به یک تذکر به سرمربی بسنده میکنیم و انشاله به زودی شاهد خبرهای خوبی خواهیم بود.... والسلام همین را چند دقیقه دیگر خواهیم خواند.
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  چرا تذکربه سرمربی تیم داده شود مگررسول پناه درفراری دادن ستاره های تیم درحقشان کم لطفی نکرده چرا باترابی وشجاع آنگونه برخوردکنه که باچشمان گریان ازباشگاه خارج شوند چرا باوجوداینکه بشاررسن قراردادیکساله باباشگاه داشت و90درصدمطالباتش گرفته بود رفته متمم قراردادبسته تافینال آسیا بشاربماند وبقیه فصل هیچی دیگه چه بلایی که نمانده انجام بده آقایون آلان هم نشسته به ریش 40میلیون هوادارمی خنده نه به ریش یحیی پس خواسته یحیی به حقه چون باوجود ایشون پرسپولیس درحال پکیدنه چون فردسیاسی ودندان پژشک هیچوقت درد فوتبالی نمی فهمدونه درک میکند
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  در همه جای دنیا سرمربی درمورد کادر مدیریتی در رسانه ها صحبت کند متداول نیست و مدیریت با بازیکن و کادرفنی که در مورد مسائل مدیریتی حرف بزند بخصوص اولتیماتوم بدهد برخورد میکنند ... من هم که هیچ همه ایران بدون توجه به سرخابی میدونند حق با یحیی است و این مدیر نادان که بهترین بازیکنان را فراری داد چرا باید هنوز باشد و چرا وزیر دست از باندبازیش برنمیدارد؛همین که بهترین ها را در همه خطوط(بیرانوند؛شجاعی ؛ترابی و بشاررسن و علیپور ) فراری دادی بستش نیست حالا میخواد تیم و بهم بریزد... ولی کاش اینرا هم میگفتن وقتی بازیکن مرتب اشتباه میکند بخاطر این است خون به سرش نمیرسد تا درست فکر کند والا یک مبتدی هم میتونست وقتی گلر و دفاع کیسه مثل تاپاله روی زمین پهن شده اند توپ را باید سمت راست میبرد و آهسته تر از عبدی عزیز گل سوم را میزد....نه اینکه تا الان غصه پوزخندهای فکری هوچی گر کثیف را بخوریم ....بله داداش انشاله بردهای پرسپولیس شروع میشود با فولاد هم شروع میشودکه بچسبد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن