فنونی زاده: نقطه تاریک کار داور این بود که غلامی را اخراج نکرد

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 461 ] - سه شنبه, 23 دی 1399

فنونی زاده: نقطه تاریک کار داور این بود که غلامی را اخراج نکرد

پیشکسوت پرسپولیس می گوید کادرفنی و یحیی گل محمدی فقط باید به کارهای فنی بپردازند نه مسائل حاشیه ای چون پرسپولیس وابسته به چند بازیکن خاص نیست . مرتضی فنونی زا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
فنونی زاده: نقطه تاریک کار داور این بود که غلامی را اخراج نکرد

پیشکسوت پرسپولیس می گوید کادرفنی و یحیی گل محمدی فقط باید به کارهای فنی بپردازند نه مسائل حاشیه ای چون پرسپولیس وابسته به چند بازیکن خاص نیست . مرتضی فنونی زا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس می گوید کادرفنی و یحیی گل محمدی فقط باید به کارهای فنی بپردازند نه مسائل حاشیه ای چون پرسپولیس وابسته به چند بازیکن خاص نیست .

مرتضی فنونی زاده پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دربی 94 به خبرنگار "ورزش سه" گفت: در دقایق ابتدایی که گل خوردیم فهمیدم این نوید یک بازی پر گل است .چون خودم تجربه اش را دارم زیرا هر زمانی که استقلال به ما گل می زد یا ما گل می زدیم دقیقا تیمی که زننده گل بود به کار دفاعی می پرداخت تا اینکه یک ضدحمله گیرش بیاید اما در بازی دیروز اینگونه نشد. اگر ما هم به استقلال گل می زدیم نیمه اول برای استقلال می شد. استقلال فقط در ده دقیقه اول فوتبال بازی کرد و دیگر حرفی برای گفتن نداشت.

او ادامه داد : آقای گل محمدی که سه هافبک دفاعی گذاشته بود قصد داشت،  میانه میدان را مال پرسپولیس کند و به این مهم هم دست پیدا کرد، اما موقعیت آنچنانی نداشتیم که تبدیل به گل شود اما در نیمه دوم شرایط خیلی فرق کرد و تعویض های آقای فکری هم به نفع ما شد. بنابراین بچه ها از داشته هایشان استفاده کردند. اگر خود نوراللهی کمی باهوش عمل می کرد من فکر می کنم سنگین ترین شکست استقلال در این بیست سال اخیر رقم می خورد، چون ما هنوز پنج گل به استقلال نزدیم اما 6 تا و 4 تا زده ایم! نوراللهی بازی خوبی کرد اما در زدن ضربات آخر بی دقت بود.

پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: در 15 دقیقه پایانی که تیم استقلال از هم پاشید بچه ها می توانستند نهایت استفاده را بکنند و خیلی هم موقعیت ایجاد کردند، مثل آن صحنه ای که مهدی عبدی موقعیت خلق کرد اما غلامی رویش خطا انجام داد. نقطه تاریک کار داور این بود که غلامی را اخراج نکرد.

وی در ادامه  با اشاره به اینکه کادر فنی پرسپولیس می توانست با تعویض نتیجه را حفظ کند، اضافه کرد:  کادرفنی از دقیقه 85 می توانست دست به تعویض بزند، اما این کار را نکرد؛ می توانستند نوراللهی  را که روز خیلی خوبی هم نداشت تعویض کند و عالیشاه را بیاورد. در دقیقه 90 که اعلام شد 5 دقیقه وقت اضافه وجود دارد پرسپولیس از نظر نتیجه جلو بود گل محمدی می توانست دست به 4 تعویض بزند در حالی که فقط رمضانی را جای عبدی آورد. سه تعویض می توانست در سه دقیقه انجام دهد و تمام سرعت بازی را می گرفت اما پرسپولیس رو به بازی جوانمردانه آورد. تنها نقطه تاریک تیم ما عدم تعویض گل محمدی در وقت های اضافه بود.

فنونی زاده در پایان در خصوص صحبت های گل محمدی در خصوص رسولی پناه افزود: آقای گل محمدی بیشتر باید در مورد مسائل فنی صحبت می کرد اما بحث را به هیات مدیره و مدیریت کشاند که بحث جالبی نبود. هر کاری که در باشگاه صورت  می گیرد به مدیر اجرایی باشگاه بر  می گردد، که الان آقای دکتر سمیعی است  و به هیئت مدیره ربطی ندارد. اینکه بشار رسن رفته تقصیر هیات مدیره است؟ این ها بندهایی است که باید در قراردادها لحاظ شود چون او از اول هم گفته بود، نیم فصل جدا می شود که شد؛ مگر بشار نبود بچه ها بد بازی کردند؟ بودن یا نبودن دو، سه نفر در پرسپولیس مهم نیست و فقط اسم پرسپولیس مهم است همانطور که بچه ها در دربی عالی کردند و نشان دادند همچنان پرسپولیس زلزله هستند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    آقا مرتضی بر عکس برادرشون خیلی منطقی و اصولی صحبت کردند به خصوص در مورد دقایق ایانی و اشتباه مربیمون تو عدم انجام تعویض برای کشتن زمان بازی و همچنین صحبتهای بی ربط گلمحمدی در مورد اعضای هیات مدیره
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    جناب فنونی زاده حرف شما درسته ولی الان دوردورفضای مجازیه زمان بازی وفوتبالی شما وامسال من گذشت درفضای مجازی چیزهایی منتشرمیگرددکه ذهن وفکربازیکنان با آن درگیرمیکنه مثلا درفضای مجازی مطلبی منتشرشده بود رئیس هئیت مدیره باشگاه استقلال درصورت برداستقلال مبلغ 900میلیون تومان برای هربازیکن پرداخت میشه ایت موضوع خواه ناخواه به بازیکنان پرسپولیس میرسه وازاین گله مندن که چرا حداقل یه پیامی ازجانب هئیت مدیره پرسپولیس صادرنشده بحث بشاررسن نیست عدم نگهداری شاکله تیم امثال شجاع وترابی وحتی علیپور وبشارازکارهایی هست که رومخ وفکر هرمربی میره درسته که بازیکن خوب جذب شده ولی دربین همین نفرات بازیکنانی هستن که پول مفت دارن میدن چرا استقلال امسال 90درصدشاکله حفظ کرد وبهترین بازیکنان را جذب کرد ولی آقای رسول پناه مرادوند آمدباشگاه به یه طریقی رد ش کرد مهدی پورآمد ردش کرد دانیال اسمعیلی فر میخواست بیاد به یه طریقی باز ردش کرد این بازیکنان عاشق پرسپولیس بودن پس اینادرحال اجرای پروژه ایی هستن برای نابودی پرسپولیس همه هواداران می دانند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن