چرا رسول پناه همچنان عضو هیئت مدیره پرسپولیس است؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 793 ] - 5 روز پیش

چرا رسول پناه همچنان عضو هیئت مدیره پرسپولیس است؟

عضو جنجالی هیئت مدیره پرسپولیس همچنان به کار استریم باشگاه ادامه می دهد. مدت ها است که بحث اخراج و جدایی مهدی رسول پناه از هیئت مدیره پرسپولیس مطرح است. درست ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
چرا رسول پناه همچنان عضو هیئت مدیره پرسپولیس است؟

عضو جنجالی هیئت مدیره پرسپولیس همچنان به کار استریم باشگاه ادامه می دهد. مدت ها است که بحث اخراج و جدایی مهدی رسول پناه از هیئت مدیره پرسپولیس مطرح است. درست ...

ارتش سرخ دات كام :

عضو جنجالی هیئت مدیره پرسپولیس همچنان به کار استریم باشگاه ادامه می دهد.

مدت ها است که بحث اخراج و جدایی مهدی رسول پناه از هیئت مدیره پرسپولیس مطرح است. درست از زمانی که چند فیلم و فایل صوتی از رسول پناه منتشر شد که در آن به بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس توهین کرده بود این مسئله مطرح شد. هرچند رسول پناه در آن مقطع از سرپرستی باشگاه پرسپولیس کنار گذاشته شد اما او همچنان رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و یک شخص تصمیم گیرنده در این باشگاه است.

از چند وقت پیش بود که با انتقاد گل محمدی علیه رسول پناه، اختلاف کادرفنی باشگاه پرسپولیس و هیئت مدیره و شخص رسول پناه علنی شد. بعد از آنکه مشخص شد جدایی بشار رسن در وسط فصل با تصمیم و دستور رسول پناه و توافق با این بازیکن بوده و همچنین مسئله جدایی بازیکنانی مانند ترابی، علیپور و خلیل زاده، کادرفنی پرسپولیس و شخص یحیی گل محمدی در موضع با رسول پناه قرار گرفت. این در شرایطی است که هواداران پرسپولیس هم از وزیر ورزش تقاضا دارند رسول پناه را از سمتش اخراج کند اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

بعد از تساوی 2 - 2 پرسپولیس مقابل استقلال در دربی 94، گل محمدی، هم در مصاحبه بعد از بازی و هم در نشست خبری از مهدی رسول پناه و اینکه او همچنان در باشگاه پرسپولیس حضور دارد، انتقاد کرد. حتی در نشست خبری از وزیر ورزش درخواست کرد تا هرچه زودتر او را از کار برکنار کند اما این اتفاق تا الان رخ نداده و رسول پناه همچنان رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است.

حالا سوال اینجاست که واقعا در شرایط فعلی و اینکه وقتی این اندازه بین سرمربی و رییس هیئت مدیره، اختلاف وجود دارد چه دلیلی وجود دارد که رسول پناه در سمتش باقی بماند؟ رسول پناه بیشتر از اینکه به باشگاه کمک کند حاشیه درست کرده، شاید بهتر است وزیر ورزش با یک تدبیر درست هم رسول پناه را از کار برکنار و هم ترمیم در هیئت مدیره پرسپولیس ایجاد کند تا تیم مدیریتی این باشگاه تقویت شود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر فولاد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40
استقلال
استقلال
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : رضا کرمانشاهی
دوشنبه, 22 دی 1399 / ساعت : 16:35

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی2
2میلاد سرلک1
3وحید امیری1
4مهدی عبدی1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن