اکسید هد

حیدری: آقای وزیر؟ لطفا رسول پناه را برکنار کنید

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 641 ] - سه شنبه, 23 دی 1399

حیدری: آقای وزیر؟ لطفا رسول پناه را برکنار کنید

پیشکسوت پرسپولیس ابراز امیدواری می کند وزیر ورزش هرچه زودتر تکلیف هیات مدیره این باشگاه را مشخص کند. سپهر حیدری در قامت حامی یحیی گل محمدی مدعی است که وزارت ب... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: آقای وزیر؟ لطفا رسول پناه را برکنار کنید

پیشکسوت پرسپولیس ابراز امیدواری می کند وزیر ورزش هرچه زودتر تکلیف هیات مدیره این باشگاه را مشخص کند. سپهر حیدری در قامت حامی یحیی گل محمدی مدعی است که وزارت ب...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس ابراز امیدواری می کند وزیر ورزش هرچه زودتر تکلیف هیات مدیره این باشگاه را مشخص کند.

سپهر حیدری در قامت حامی یحیی گل محمدی مدعی است که وزارت باید هر چه زودتر به ماجرای مربوط به حضور رسول پناه در این باشگاه ورود کرده و شرایط را برای هماهنگی و موفقیت تیم فراهم کند.

مدافع اسبق پرسپولیس در ابتدای صحبت هایش درباره دربی و تساوی دو تیم در این بازی گفت: بازی خوب و جذابی بود و همه از دیدن آن لذت بردند. استقلال در این بازی خیلی زود به گل رسید و پرسپولیس روی آن صحنه غافلگیر شد و اگر چند دقیقه از بازی می گذشت و گل نمی خورد دیگر استقلال به این راحتی نمی توانست به گل برسد. استقلال بعد از رسیدن به گل پرس سنگین از بالای زمین را در دستور کار قرار داد تا مانع بازیسازی پرسپولیس شود و با توجه به اینکه بلند کردن توپ از روی زمین در برنامه های سرخپوشان نیست از همین رو برای رسیدن به دروازه استقلال به مشکل خوردند.

وی با اشاره به تعویض محمود فکری که با انتقاداتی همراه شده گفت: استقلال بین دو نیمه یک تعویض اشباه انجام داد و آمدن دیاباته به زمین به جای احمد موسوی باعث شد فضا برای حرکت بازیکنان پرسپولیس باز شود و گل محمدی هم به خوبی از این ضعف استفاده کرد و دیدید که در نیمه دوم چندین و چند موقعیت روی دروازه استقلال ایجاد شد و اگر از فرصت ها استفاده می شد این تیم می توانست با اختلاف زیاد یک برد پرگل بدست بیاورد. بعد از گل دوم پرسپولیس استقلالی ها با ارسال توپ بلند برای دیاباته به دنبال موقعیت بودند که این موضوع باعث شد مدافعان کناری تیم برای کنترل وارد محوطه جریمه شوند و این موضوع فضا را برای مهدی قایدی در حرکت از کناره ها باز کرد و از همین نقطه هم به گل دوم رسیدند.

حیدری در مورد استفاده همزمان سه هافبک دفاعی از سوی یحیی گفت: این چینش جواب داده است که در بازی با سپاهان آزمایش شده و در بازی با استقلال مورد استفاده قرار گرفت. نوراللهی بعنوان هافبک دفاعی در این سیستم حضور ندارد و نقش مهاجم کاذب را ایفا می کند و دیدید که چقدر موقعیت خلق کرد و اکثر موقعیت ها هم با استفاده از خلاقیت فردی او صورت گرفت. به نظرم حمله به نوراللهی کار اشتباهی است و نباید او و توانایی هایش را زیر سوال برد.

وی در مورد صحبت های یحیی گل محمدی علیه رسول پناه پس از پایان بازی هم گفت: کاملاً به یحیی حق می دهم و هر چه بگوید واقعاً حق دارد. دیگر خسته شدیم از بس در مورد رسول پناه صحبت کردیم و هیچ اتفاقی نیفتاد. واقعاً یک نفر باید دیگر چه بلایی بر سر تیم بیاورد که او را برکنار کنند؟ شما نگاه کنید چه مهره هایی از پرسپولیس جدا شدند ولی هنوز این تیم مدعی اول قهرمانی است. آدم واقعاً به این نتیجه می رسد که حضور رسول پناه فقط برای یک نفر مهم است و آن شخص وزیر ورزش است که نسبت به خواسته مردم و هواداران و منافع تیم بی توجه است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • سپهر رضوانیان
    سپهر رضوانیان :
    اقا خوااااااهشا صحبت های تحریک کننده ارسلان مطهری در مورد نام پرسپولیس رو به ای اف اسی انتقال بدید تا محرومش کنن
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    یحیی باید ضعف های خودش را بپذیره. بازی که راحت میتونستیم برنده باشیم را از دست دادیم. من از گل محمدی سوال دارم. دربی که قبلی که رسول پناه خوب بود و همه بازیکنان ترابی و علی پور و بشار و . . . هم بودند چرا باختی!!؟ هیئت مدیره چه ربطی به گل محمدی داره!!؟ الکی داره تیم را به حاشیه میبره

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن