لج بازی وزارت؛ قصد برکناری رسول پناه را ندارند!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 857 ] - چهارشنبه, 24 دی 1399

لج بازی وزارت؛ قصد برکناری رسول پناه را ندارند!

وزارت ورزش برنامه ای برای برکناری رئیس هیات مدیره پرسپولیس ندارد. مهدی رسول پناه، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و سرپرست سابق این باشگاه که دوران پر حاشیه ا... 2 out of 5 based on 3 ratings.
لج بازی وزارت؛ قصد برکناری رسول پناه را ندارند!

وزارت ورزش برنامه ای برای برکناری رئیس هیات مدیره پرسپولیس ندارد. مهدی رسول پناه، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و سرپرست سابق این باشگاه که دوران پر حاشیه ا...

ارتش سرخ دات كام :

 وزارت ورزش برنامه ای برای برکناری رئیس هیات مدیره پرسپولیس ندارد.

مهدی رسول پناه، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و سرپرست سابق این باشگاه که دوران پر حاشیه ای تا کنون در جمع سرخپوشان داشته و در چند مقطع اعتراضات زیادی علیه او صورت گرفته است مورد حمایت وزیر ورزش و جوانان است، در دو روز اخیر بار دیگر نامش سر زبان ها افتاده است.

بعد از شهرآورد پایتخت بود که یحیی گل محمدی در نشست خبری عنوان کرد مشکلات تیم به خاطر حضور رسول پناه در این باشگاه است و به وزیر ورزش 2 روز زمان داد تا او را از سمتش برکنار کند و در غیر این صورت تصمیمات دیگری خواهد گرفت.

با وجود تهدید تلویحی گل محمدی به استعفا و جو منفی شدیدی که پس از این صحبت ها از سوی هواداران پرسپولیس علیه رسول پناه گرفته شد، پیگیری ها نشان می دهد او در سمت خودش باقی خواهد ماند.

بر اساس پیگیری های انجام شده از وزارت ورزش مشخص شد این وزارتخانه تا این لحظه تصمیمی برای تغییر در هیات مدیره پرسپولیس در این مقطع ندارد و رسول پناه در سمتش می ماند.

باید دید یحیی گل محمدی نسبت به این موضوع چه واکنشی نشان خواهد داد و اینکه تغییراتی را در پرسپولیس نسبت به این اتفاق شاهد خواهیم بود یا نه.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • جمشید آذرکیا
    جمشید آذرکیا :
    هنوز ماموریتش که همان نابودی پرسپولیس است به اتمام نرسیده
  • امیر نیکروش
    امیر نیکروش :
    باید همه می رفتیم جلوی وزارت ورزش که نرفتیم. رسول پناه را گذاشتند تا تمام پاداش آسیایی را بدزدد و تحویل سلطانی فر بدهد و بعد از فراری دادن بازیکنانمان و دادن نادری به استقلال، حالا پولمان را هم بدهند به استراماچونی و باقی مطالبات استقلال و دوباره ما بمانیم و پنجره بسته نقل و انتقالات و یا شاید سقوط به دسته پایین تر. باتوجه به وضع کنونی تبم مشخص است پنجره زمستانی چه اهمیت بالایی دارد و از الان دارند شرایط را برای بسته شدن پنجره و نابودی تیم فراهم میکنند.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن