173 دقیقه؛ پشیمان نیستی؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1948 ] - 7 روز پیش

173 دقیقه؛ پشیمان نیستی؟

یکی از ضربات فنی که پرسپولیس در ابتدای فصل جاری خورد مربوط به جدایی علی علیپور از این تیم می شد. مهاجم مازندرانی سرخ ها که با پرسپولیس عنوان آقای گلی لیگ برتر... 5 out of 5 based on 7 ratings.
173 دقیقه؛ پشیمان نیستی؟

یکی از ضربات فنی که پرسپولیس در ابتدای فصل جاری خورد مربوط به جدایی علی علیپور از این تیم می شد. مهاجم مازندرانی سرخ ها که با پرسپولیس عنوان آقای گلی لیگ برتر...

ارتش سرخ دات كام :

 یکی از ضربات فنی که پرسپولیس در ابتدای فصل جاری خورد مربوط به جدایی علی علیپور از این تیم می شد. مهاجم مازندرانی سرخ ها که با پرسپولیس عنوان آقای گلی لیگ برتر را هم به دست آورد، ابتدای لیگ نوزدهم سودای جدایی در سر داشت، اما به خاطر باقی ماندن یک سال از قراردادش ناچار شد در پرسپولیس بماند. این ناچاری البته برای او با طعم شیرین چهارمین قهرمانی پیاپی همراه بود، اما علیپور در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از جمع سرخ ها جدا شد و به ماریتیمو پیوست.

شاید درخشش طارمی در لیگ پرتغال باعث شد علیپور به صرافت آزمودن سرنوشتش در اروپا بیفتد، اما فاصله سرنوشت این دو نفر به اندازه تفاوت کیفی آنها بوده است؛ خیلی زیاد! علیپور در حالی که با باشگاه پرتغالی توافق کرده و حتی بلیت خریده بود، وارد مذاکره نمایشی با باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد شد. تا اینجا اما حضور در ماریتیمو چندان برای این بازیکن کارساز نبوده و او تا کنون تنها 173 دقیقه برای تیمش به میدان رفته است. این یعنی کمتر از دو بازی کامل که البته با هیچ گل و پاس گلی هم همراه نبوده است.

علیپور نتوانسته فعلا با شرایط تیم جدیدش تطبیق پیدا کند. او دنبال پول نرفت که کارش قابل ملامت باشد. این بازیکن در پی پیشرفت بود، اما شاید اگر نگاهی واقع گرایانه به سطح کیفی خودش داشت، این انتخاب را انجام نمی داد. طارمی به عنوان مهاجم فیکس تیم ملی راهی ریوآوه و سپس پورتو شد، اما علیپور حتی در خیلی از لیست های چهل و پنجاه نفره تیم ملی هم جایی نداشت.

شاید او امروز بابت این جدایی پشیمان شده باشد، شاید هم ادامه تلاشش در اروپا این بازیکن را به جایگاه بهتری برساند. امیدواریم اتفاق دوم رخ بدهد.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدوی
    رضا مهدوی :
    من نمیدانم چرا پرسپولیس با وجود داشتن مهاجم فوق العاده باهوشی مثل عبدی باید حسرت علیپور را بخوره. اتفاقا علیپور اصلا شعور فوتبالی نداشت و فقط به لطف بدن آماده اش و پاهای قوی اش در فوتیال رشد کرد. مشکل حال حاضر پرسپولیس در خط تهاجم واقعا مهدی عبدی نیست که البته با بازگشت آل کثیر تا حدود خیلی زیادی مرتفع خواهد شد بلکه مشکل در ارنج و تاکتیک تیم است جایی که یحیی بجای استفاد هزا نوراللهی در جلو میبایست او را به سر جای خود برگرداند و یک وینگر سرعتی و متحرک مثل پهلوان را یک خط جلوتر (حتی جلوتر از امیری) ببرد و در کنار عبدی که کم تحرک است ببرد. با اینکار تعادل خوبی در خط حمله برقرار میشود و موج یک حمله بهتر ایجاد می شود.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن