اکسید هد

یحیی خطاب به نورالهی؛ تو گلزنی پسر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 877 ] - دوشنبه, 29 دی 1399

یحیی خطاب به نورالهی؛ تو گلزنی پسر

احمد نورالهی در دربی فرصت های خوبی را برای گلزنی از دست داد. فرصت هایی که اگر ازآن استفاده می کرد می توانست یک روز فراموش نشدنی را برای پرسپولیس رقم بزند. احم... 5 out of 5 based on 2 ratings.
یحیی خطاب به نورالهی؛ تو گلزنی پسر

احمد نورالهی در دربی فرصت های خوبی را برای گلزنی از دست داد. فرصت هایی که اگر ازآن استفاده می کرد می توانست یک روز فراموش نشدنی را برای پرسپولیس رقم بزند. احم...

ارتش سرخ دات كام :

احمد نورالهی در دربی فرصت های خوبی را برای گلزنی از دست داد. فرصت هایی که اگر ازآن استفاده می کرد می توانست یک روز فراموش نشدنی را برای پرسپولیس رقم بزند. 

احمد نورالهی در پست هافبک دفاعی بیشتر از یک هافبک دفاعی فوتبال می کند به این خاطر که علاوه بر خنثی کردن حملات حریف در موقعیت حمله قرار می گیرد و به موقع و با جایگیری در فضایی که لازم است صاحب موقعیت می شود که این کار را در بازی با استقلال به خوبی انجام داد اما مشکل جایی بود که ضربات او راهی به چارچوب نداشت که گاهی ودر برخی از بازی ها این اتفاق برای بهترین بازیکنان جهان هم رخ می دهد. 

یحیی گل محمدی در روزهای اخیر و پیش از بازی پرسپولیس در برابر فولاد سعی کرد احمد نورالهی را از نظر روحی و روانی ریکاوری کند و خطاب به او بگوید تو یک گل زن تما عیار هستی پسر. 

احمد نورالهی با ادامه این بازی ها اگر با گلزنی توام باشد حتی می تواند اسکوچیچ را به استفاده از خود در ترکیب ثابت تیم ملی در بازی های باقی مانده مجاب کند. شاید او به خاطر پنالتی که در بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا داد کمی آزرده خاطر است و می خواهد با گل هایی که می زند برای پرسپولیس جبران کند. اما این نباید موجب استرس و از دست دادن موقعیت شود. یحیی گل محمدی که به خوبی متوجه این موضوع شده سعی کرد در این روزهای سخت در کنار نورالهی باشد و به او یادآوری کند چه بازیکن با کیفیتی است و چه بازی های خوبی برای پرسپولیس به نمایش گذاشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن