اکسید هد

رمضانی، از نوک حمله تا قلب دفاع

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 700 ] - سه شنبه, 30 دی 1399

رمضانی، از نوک حمله تا قلب دفاع

در لحظات پایانی تقابل پرسپولیس و فولاد، با درخواست سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخ پوشان جای خود را به مهاجم بلندقامت این تیم داد. در اوقات اضافی تقابل پرسپولیس و ... 4 out of 5 based on 4 ratings.
رمضانی، از نوک حمله تا قلب دفاع

در لحظات پایانی تقابل پرسپولیس و فولاد، با درخواست سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخ پوشان جای خود را به مهاجم بلندقامت این تیم داد. در اوقات اضافی تقابل پرسپولیس و ...

ارتش سرخ دات كام : در لحظات پایانی تقابل پرسپولیس و فولاد، با درخواست سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخ پوشان جای خود را به مهاجم بلندقامت این تیم داد.

در اوقات اضافی تقابل پرسپولیس و فولاد و در شرایطی که یحیی گل محمدی با تعویض اجباری، حسین کنعانی زادگان را از زمین بیرون کشیده بود و احسان حسینی به ترکیب اضافه شد، سیدجلال حسینی در پای خود احساس درد داشت و درخواست کرد تا کادرفنی او را از زمین خارج کنند؛ درخواستی که با موافقت گل محمدی همراه شد و سرمربی پرسپولیس در اقدامی جالب توجه مهاجم تیمش را برای تقویت فاز دفاعی به زمین فرستاد.

با نظر گل محمدی، آرمان رمضانی به جای سیدجلال حسینی وارد زمین شد تا لحظات پایانی بازی با فولاد را رمضانی در فاز دفاعی سپری کند و در نقشی متفاوت، انجام وظیفه نماید؛ البته در این دقایق فولادی ها موفق نشدند تا حملاتی پردامنه ای را هم روی دروازه پرسپولیس داشته باشند تا در غیاب کاپیتان سرخ پوشان و البته حسین کنعانی زادگان خطر جدی روی دروازه شاگردان گل محمدی ایجاد نشود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن