اکسید هد

پنجعلی: هافبک های دفاعی گزینه بهتری برای خط دفاع هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 494 ] - چهارشنبه, 1 بهمن 1399

پنجعلی: هافبک های دفاعی گزینه بهتری برای خط دفاع هستند

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی به دلیل شرایط حساسی که خط دفاعی پرسپولیس به بهانه غیبت احتمالی سیدجلال حسینی و کنعانی زادگان و نرسیدن آنها پیدا می... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پنجعلی: هافبک های دفاعی گزینه بهتری برای خط دفاع هستند

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی به دلیل شرایط حساسی که خط دفاعی پرسپولیس به بهانه غیبت احتمالی سیدجلال حسینی و کنعانی زادگان و نرسیدن آنها پیدا می...

ارتش سرخ دات كام :

محمد پنجعلی کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی به دلیل شرایط حساسی که خط دفاعی پرسپولیس به بهانه غیبت احتمالی سیدجلال حسینی و کنعانی زادگان و نرسیدن آنها پیدا می کند و همچنین کنار گذاشتن دو تن از اعضای هیأت مدیره صحبت کرد و به سؤالات ما پاسخ داد.
 
*در غیاب احتمالی دو مدافع میانی ثابت پرسپولیس برای دیدار مقابل آلومینیوم شما چه راهکاری در مورد جایگزینی آنها برای سرمربی پرسپولیس پیشنهاد می کنید؟
 یحیی خودش سال ها در پست دفاع میانی بازی کرده به همین دلیل حتماً بهترین فکر را برای جایگزینی احتمالی دو مدافعش خواهد داشت. بازیکنان جوانی مانند حسینی هستند اما برای اینکه بازیکنانی با ظرفیت های فنی بالاتر در دفاع میانی به کار گرفته شوند دو هافبک دفاعی دم دست ترین بازیکنان برای بازی در پست دفاع میانی هستند. به عنوان مثال بازیکنانی مانند کمال و سرلک می توانند در پست دفاع میانی بازی کنند هر چند که باید دید پزشکان پرسپولیس چه تمهیداتی را در نظر می گیرند و می توانند بازیکنان مصدوم را به بازی برسانند یا نه.

*پرسپولیس مقابل فولاد چگونه بازی کرد؟
 بازی خیلی سختی بود و با وجود آنکه پرسپولیس چهار مساوی متوالی کسب کرده بود بردن فولاد برای سرخ پوشان حیاتی بود. از این نظر خوشحالم که پرسپولیس برد و شرایط را بهبود بخشید و من خیلی امیدوارم که برد مقابل فولاد زمینه ساز بردهای بعدی سرخ پوشان و رسیدن تیم با توجه به دو بازی معوقه اش به صدر جدول باشد.

*آرمان رمضانی در پست دفاع میانی بازی کرد. به نظرتان او می تواند باز هم در پست دفاع میانی بازی کند؟
 دفاع میانی در فوتبال پستی تخصصی است و بعد از دروازه مهم ترین و حیاتی ترین پست محسوب می شود. این به آن معناست که یک مربی می تواند از پست دفاع میانی در پست های دیگر استفاده کند اما نمی تواند از بازیکنی در پست های دیگر در پست دفاع میانی استفاده کند. آرمان رمضانی بازیکنی با فیزیک خوب و سرزنی است که باید دید سرمربی تیم در نهایت چه تصمیمی اتخاذ خواهد کرد. خوشبختانه بعد از نمایش خوب پرسپولیس در دربی آرامش به لحاظ فنی و اعتماد به نفس به تیم بازگشت چون تیم ما بعد از واگذاری فینال به لحاظ روحی و فنی با مشکلاتی مواجه شده بود که با نمایش خوب در دربی این مشکل برطرف شد و حالا تیم در شرایط خوبی به سر می برد. نمایش خوب سرخ پوشان در دربی تیم را احیا کرد؛ بازی که پرسپولیس می توانست با چهار، پنج گل اختلاف به سود خودش خاتمه دهد اما در نهایت مساوی تمام شد.

*در خصوص کنار گذاشتن دو عضو هیأت مدیره پرسپولیس چه صحبتی دارید؟
 من شخصاً فکر می کنم آفای رغبتی در هیأت مدیره بد کار نکردند اما حضور رئیس هیأت مدیره تیم را در رأس کار بسیار به ضرر پرسپولیس می دانستم. به همین دلیل فکر می کنم با جدایی رسول پناه آرامش به پرسپولیس بازگشت چون بازیکنان و کادر فنی با رئیس هیأت مدیره مشکل داشتند و نمی توانستند با او کار کنند. از همین رو تیم به حاشیه می رفت و مشکلاتی به وجود آمده بود که خدا را شکر این مشکل مرتفع شده است.

*فکر می کنید چه گزینه هایی برای هیأت مدیره و رئیس هیأت مدیره پرسپولیس مناسبند؟
 گزینه های زیادی وجود دارند اما در این بین باید افراد ورزشی متخصص به هیأت مدیره بیایند. اسپانسرهای خوبی حاضر به فعالیت هستند اما در این بین باید کسانی در رأس کار و بدنه هیأت مدیره قرار بگیرند که علاوه بر ورزشی بودن در امور مدیریتی فوتبال هم خبره باشند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن