اکسید هد

نعمتی: امسال هم مدعی جدی قهرمانی هستیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 337 ] - چهارشنبه, 1 بهمن 1399
نعمتی: امسال هم مدعی جدی قهرمانی هستیم

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی ها برای ما حاشیه می سازند ولی ما کاری به این مسائل نداریم و تمرکزمان فقط روی بازی های خودمان است. سیامک نعمتی معتقد است بر...

ارتش سرخ دات كام :

وینگر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی ها برای ما حاشیه می سازند ولی ما کاری به این مسائل نداریم و تمرکزمان فقط روی بازی های خودمان است.

سیامک نعمتی معتقد است برد مقابل فولاد استارت پیروزی های پرسپولیس است و با توجه به دو بازی عقب افتاده این تیم رسیدن به صدر جدول و نزدیک شدن به استقلال دور از دسترس نیست. با سیامک در خصوص شرایط پرسپولیس بعد از برد ارزشمند مقابل فولاد گفت وگویی انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

*بازی با فولاد چطور بود؟
فکر می کنم آنهایی که بازی را دیدند لذت بردند. فولاد تیم خوبی است و بازیکنان با کیفیتی دارد آنها سخت می بازند ولی ما فقط به برد فکر می کردیم و خداراشکر به این مهم رسیدیم. بعد از 4 تساوی و از دست دادن ٨ امتیاز نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی با فولاد داشتیم و به نظرم مستحق پیروزی هم بودیم.

*در یک صحنه برخوردی با مهاجم حریف داشتی و فولادی ها معتقد بودند داور باید پنالتی می گرفت. نظر تو چیست؟
یک برخورد عادی بود و من زودتر به توپ رسیدم و مهاجم فولاد روی من خراب شد. همان طور که کارشناسان گفتند اصلاً خطا نکردم و تصمیم داور درست بود.

*کلاً داوری چطور بود؟
نمی خواهم خیلی راجع به داوری صحبت کنم ولی همه دیدند که اصلاً مدافع ما هند نکرد و پنالتی فولاد اشتباه بود. همین تصمیمات اشتباه داور باعث شد تنش در بازی ایجاد شود و به نوعی کنترل بازی از دست داور خارج شد. کنعانی هم بنده خدا حق داشت عصبانی شود و هرچه قسم خورد فایده ای نداشت.

*شرایط پرسپولیس را در ادامه راه چطور می بینی؟
خیلی ها برای ما حاشیه می سازند ولی ما کاری به این مسائل نداریم و تمرکزمان فقط روی بازی های خودمان است. این حواشی ما را قوی تر می کند و انگیزه ما بیشتر می شود. به نظرم شرایط ما در جدول خوب است و دو بازی هم کمتر انجام دادیم. همه سعی خودمان را می کنیم با برد در این دو دیدار به صدر جدول نزدیک شویم. شک نکنید این اتفاق می افتد و ما امسال هم مدعی جدی قهرمانی هستیم.

*گفته می شود شاید از نیم فصل دوم اجازه حضور محدود هواداران داده شود. نظرت در این مورد چیست؟
واقعاً بزرگ ترین مشکل ما غیبت هواداران مان است. بدون آنها انگار یک چیزی کم داریم. خیلی دل مان برای حضور هواداران تنگ شده و امیدوارم شرایط طوری شود که بتوانیم آنها را کنارمان در ورزشگاه داشته باشیم هرچند الان هم انرژی مثبتی که از راه دور به ما می دهند را حس می کنیم.

*بعضی ها معتقدند کارایی تو در جلوی زمین بیشتر از خط دفاعی است. نظر خودت چیست؟
کادر فنی تصمیم می گیرد من در کدام پست بازی کنم و من هم تابع دستورات آنها هستم. در هر دو پست سابقه بازی دارم و مشکلی از این بابت وجود ندارد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن