اکسید هد

سکوت ادامه دار و بحث برانگیز سلطانی فر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 599 ] - چهارشنبه, 1 بهمن 1399
سکوت ادامه دار و بحث برانگیز سلطانی فر

از ماجرای جنجالی رئیس هیات مدیره پرسپولیس مدتها می گذرد اما وزیر ورزش نسبت به آن همچنان واکنشی نشان نمی دهد؛ ادامه مدل منفعلانه مدیریتی اش. ماجرای مهدی رسول پ...

ارتش سرخ دات كام :

از ماجرای جنجالی رئیس هیات مدیره پرسپولیس مدتها می گذرد اما وزیر ورزش نسبت به آن همچنان واکنشی نشان نمی دهد؛ ادامه مدل منفعلانه مدیریتی اش.

ماجرای مهدی رسول پناه عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و صحبت های کف خیابانی او با برخی از هواداران و اهالی رسانه در مورد حواشی این تیم در نقل و انتقالات و مشکلاتی که وی در این باشگاه با سرمربی و تعدادی از بازیکنان تیم داشت، زبانزد خاص و عام شده است.

از مهرماه سال جاری جنجال ایجاد شده در پس انتشار فایل صوتی و همچنین فیلم های گرفته شده از وی در این خصوص همچنان بر قوت خود باقی است. درحالی که انتظار می رفت خیلی زودتر وزارت ورزش و جوانان به این ماجرا ورود کرده و موضوع را جمع می کرد اما در سکوت این موضوع باقی ماند؛ به حدی که در 20 روز گذشته این حواشی به اوج خود رسیده است.

سکوت مسعود سلطانی فر و نشان ندادن واکنش از سوی او با وجود حواشی عجیبی که ایجاد شده تا جایی که هنوز فیلم سخنان هتاکانه و اهانت رسول پناه منتشر نشده بود، شاید قابل تحمل بود اما اینکه چرا با وجود انتشار بخش دیگری از صحبت های رئیس هیات مدیره پرسپولیس این سکوت ادامه دارد جای تعجب است.

آیا سلطانی فر برای اینکه ثابت کند نمی خواهد به خاطر انتقادات سرمربی پرسپولیس تصمیمی بگیرد، همچنان می خواهد کسی که رفتار هنجارشکنانه و مغایر با ارزش ها داشته را در هیات مدیره باشگاه مردمی حفظ کند یا این انفعال تاسف برانگیز به دلیل همراهی و همسویی با چنین تفکری است!؟

حراست وزارت ورزش و جوانان هم وعده داده بود که به این پرونده ورود کرده اما مهدی رسول پناه در حالی که امروز نامه رسمی عذرخواهی او بابت اتفاقات رخ داده را منتشر کرده، همچنان خبری از استعفایش نیست و این درحالیست که از وزارت ورزش و شخص وزیر انتظار می رود بابت این همه قبح شکنی، مهر برکناری او را بزند که تا کنون چنین نشده و این سکوت، شائبه برانگیز و افسوس برانگیز است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن