اکسید هد

باقری در همان نقش همیشگی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 868 ] - چهارشنبه, 1 بهمن 1399

باقری در همان نقش همیشگی

برخوردهای باقری تا به حال در بزنگاه های زیادی باعث حفظ آرامش تیم شده و عجیب این که در اغلب موارد هم به ثبت نتایج مطلوب انجامیده است. شاید برخورد قهری و فیزیکی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
باقری در همان نقش همیشگی

برخوردهای باقری تا به حال در بزنگاه های زیادی باعث حفظ آرامش تیم شده و عجیب این که در اغلب موارد هم به ثبت نتایج مطلوب انجامیده است. شاید برخورد قهری و فیزیکی...

ارتش سرخ دات كام :

برخوردهای باقری تا به حال در بزنگاه های زیادی باعث حفظ آرامش تیم شده و عجیب این که در اغلب موارد هم به ثبت نتایج مطلوب انجامیده است. شاید برخورد قهری و فیزیکی با بازیکنان مغرور و سرشناس فوتبال چندان به صلاح نباشد و چه بسا منجر به درگیری دو طرفه شود اما کریم باقری چنان کاریزمایی دارد که کسی توی چشم او نمی تواند نگاه کند.

«پرسپولیس در یک بازی دشوار و نزدیک، با هر درد سری که بود توانست 2 بر یک فولاد خوزستان را شکست بدهد و بعد از حدود 50 روز طعم پیروزی در لیگ برتر را بچشد. در این بازی داور مسابقه به اشتباه برخورد توپ به شانه محمدحسین کنعانی زادگان را پنالتی تشخیص داد که این مساله اعتراض شدید مدافع پرسپولیس را به همراه آورد. کنعانی به شدت خشمگین بود و به داور اعتراض می کرد.

به همین دلیل هم یک کارت زرد گرفت اما دست از کارش برنداشت و نزدیک بود با دریافت کارت قرمز، مشکلات تیمش را دوچندان کند. اینجا بود که کریم باقری به عنوان مربی پرسپولیس وارد گود شد و به سبک خودش کنعانی را مهار کرد. او به ناچار به برخورد فیزیکی با کنعانی متوسل شد و صحنه های عجیبی را رقم زد. با این حال به نظر می رسد چاره ای جز این برای فرونشاندن خشم این بازیکن و جلوگیری از زیان بیشتر نداشت. این قبیل برخوردهای باقری تا به حال در بزنگاه های زیادی باعث حفظ آرامش تیم شده و عجیب این که در اغلب موارد هم به ثبت نتایج مطلوب انجامیده است. شاید برخورد قهری و فیزیکی با بازیکنان مغرور و سرشناس فوتبال چندان به صلاح نباشد و چه بسا منجر به درگیری دو طرفه شود اما کریم باقری چنان کاریزمایی دارد که کسی توی چشم او نمی تواند نگاه کند.

*ماجرای شیث و حقیقی
روز 16 بهمن 88 پرسپولیس و استقلال داربی برگشت لیگ نهم را برگزار کردند. در جریان نیمه دوم این مسابقه بر سر دفع یک توپ بین علیرضا حقیقی و شیث رضایی درگیری به وجود آمد. طرفین در مقابل صد هزار هوادار رخ به رخ هم ایستادند و به درگیری لفظی ادامه دادند. کار داشت بیخ پیدا می کرد که باقری به عنوان کاپیتان پرسپولیس به صحنه آمد و کاملا به سبک خودش(!) هر دو بازیکن را آرام کرد. جالب این که در دقایق پایانی این بازی پرسپولیس روی شوت فراموش نشدنی باقری گل برتری را زد و بازی را 2 بر یک برد. این پایانی بر سریال شش تساوی پی درپی داربی تهران با نتیجه یک - یک بود.

*تنبیه پیام صادقیان
پیام صادقیان طی دوران حضورش در پرسپولیس در چندین نوبت حاشیه ساز شد؛ تا جایی که سرانجام اوایل دوران حضور برانکو عذرش را خواستند و کار برای پیام تمام شد. اردیبهشت سال 94 در جریان بازی پرسپولیس برابر سایپا، پیام صادقیان بعد از انجام سومین تعویض تیم و اطمینان از این که دیگر شانسی برای حضور در زمین ندارد، از روی نیمکت بلند شد و به محوطه فنی و محل حضور مربیان رفت. کریم باقری هم بعد از چند تذکر آرام به او از کوره در رفت و صادقیان را به شکلی خشن سر جایش برگرداند. با مشورت باقری بود که صادقیان پیش از آغاز لیگ پانزدهم از پرسپولیس کنار گذاشته شد. بعدها هم سر ماجرای اخراج رامین رضاییان از پرسپولیس، باقری همین نقش انضباطی سختگیرانه را ایفا کرد.

*میانجیگری در داربی
در جریان داربی رفت لیگ نوزدهم، در دقایق پایانی درگیری عجیبی بین بازیکنان دو تیم پیش آمد که شمار زیادی از نفرات حاضر در زمین وارد آن شدند. اینجا هم کریم باقری به عنوان میانجی به قلب معرکه زد و غائله را پایان داد. او بیشتر انرژی اش را صرف مهار شجاع خلیل زاده کرد و با فریادهای پیاپی بازیکنان را به زمین برگرداند. باقری می دانست که جوان ترها شاید جلوی تماشاگران به اصطلاح جوگیر شوند و کارهایی انجام بدهند که برای خودشان و تیم های شان هزینه داشته باشد. جالب این که این بازی هم با گل دیرهنگام مهدی عبدی به سود پرسپولیس به پایان رسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر نساجی کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن