اکسید هد

فنونی زاده: شرایط پرسپولیس رفته رفته بهتر خواهد شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 685 ] - پنجشنبه, 2 بهمن 1399
فنونی زاده: شرایط پرسپولیس رفته رفته بهتر خواهد شد

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط سرخ پوشان توضیحاتی را بیان کرد. مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگویی، در خصوص شرایط فعل...

ارتش سرخ دات كام :

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شرایط سرخ پوشان توضیحاتی را بیان کرد.

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگویی، در خصوص شرایط فعلی سرخ پوشان گفت: پرسپولیس بعد از لیگ قهرمانان آسیا شرایط مطلوبی نداشت و بازی هایش چنگی به دل نمی زدند و زیبا و جذاب نبودند. 4 تساوی که 3 تا در ورزشگاه آزادی بود، برای تیمی مثل پرسپولیس که مدعی قهرمانی است زیبده نبود.

او در مورد مصدومیت زوج خط دفاعی سرخ پوشان یعنی (سید جلال حسینی و کنعانی زادگان) گفت: در 2 بازی آینده، زوج خط دفاعی خود را در اختیار نداریم و یحیی گل محمدی می تواند از شجاعی دفاع وسط جوان و آینده دار تیم استفاده کند؛ اما گذاشتن این بازیکن در ترکیب ریسک بالایی دارد، چرا که در طول 90 دقیقه ممکن است التهاب و استرس بالایی را تحمل کند. پست دفاع وسط حساس ترین نقطه دفاعی است. یک اشتباه در این پست می تواند منجر به گل خوردن شود. یحیی گل محمدی باید تدبیری بیندیشد و از بازیکنانی در این پست استفاده کند که حفظ توپ بالایی داشته باشند که کامیابی نیا و سرلک بازیکنانی هستند که چنین خصوصیاتی دارند. در این بین ممکن است مسیری هم برای شیری باز شود تا بتواند اشتباه خود در فینال آسیا را در 2 بازی آینده جبران کند.

فنونی زاده افزود: گل محمدی در پست دفاع، 3 گزینه دارد که می تواند از 2 گزینه به خوبی استفاده کند و نبود کنعانی زادگان و جلال حسینی را فراموش کند.

او ادامه داد: در طول بازی های لیگ به پرسپولیس خوشبین هستم؛ چون از خستگی و سردرگمی بازی ها بیرون آمده اند. سرمربی تیم باید به بازیکنانی که بیشتر در مسابقات بازی کرده اند، استراحت بدهد که با نیروی بهتری به بازی ها برگردند.

فنونی زاده در مورد بازیکنانی که از جمع سرخپوشان جدا شده اند، گفت: برای پرسپولیس بازیکن و اسم مهم نیست. در این جا هر بازیکنی که به تیم می آید باید اندازه 3 نفر تلاش کند و از جان مایه بگذارد. پرسپولیس متکی به یک یا چند بازیکن نخواهد بود. داشته های یحیی گل محمدی از 16 تیم لیگ برتر بهتر هستند و با آمدن عیسی آل کثیر بار فنی خط حمله قرمز ها بهتر خواهد شد و در کنار عبدی زوج خوبی را تشکیل خواهند داد.

او در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در این فصل از رقابت های لیگ برتر گفت: هیچ چیز در حال حاضر معلوم نیست. حتی اگر در نیم فصل اول هم استقلال به قهرمانی برسد، باز هم با اطمینان جام قهرمانی به آن ها تعلق نمی گیرد. در نیم فصل دوم رقابت ها، پرسپولیس باید مانند بازی های سابق با درایت و جدیت تمام بازی کند تا بتواند پنجمین قهرمانی متوالی خود را به دست بیاورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن