اکسید هد

ترابی در موقعیت امیری در بازگشت به پرسپولیس

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1711 ] - یکشنبه, 5 بهمن 1399

ترابی در موقعیت امیری در بازگشت به پرسپولیس

مهدی ترابی را باید یکی از خریدهای قطعی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی دانست؛ بازیکنی که قطعا قادر خواهد بود بخش اعظمی از شرایط تاکتیکی تیم را تحت تاثیر حض... 5 out of 5 based on 6 ratings.
ترابی در موقعیت امیری در بازگشت به پرسپولیس

مهدی ترابی را باید یکی از خریدهای قطعی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی دانست؛ بازیکنی که قطعا قادر خواهد بود بخش اعظمی از شرایط تاکتیکی تیم را تحت تاثیر حض...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی ترابی را باید یکی از خریدهای قطعی پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی دانست؛ بازیکنی که قطعا قادر خواهد بود بخش اعظمی از شرایط تاکتیکی تیم را تحت تاثیر حضورش قرار دهد.
مهدی ترابی که بعد از یک فصل و نیم حضور در پرسپولیس در ابتدای فصل راهی لیگ ستارگان شده بود، بعد از تجربه بازی در العربی قطر اکنون در آستانه بازگشت به لیگ برتر ایران قرار دارد.
ستاره تکنیکی سابق پرسپولیس که سهم زیادی در صدرنشینی تیم گابریل کالدرون در نیم فصل لیگ نوزدهم داشت، اکنون با توجه به خرید یوسف المساکنی تونسی توسط العربی قطر جزو لیست فروش این باشگاه قرار گرفته است. پرسپولیس که پیش از این طی نامه رسمی، درخواست خود را برای این انتقال به باشگاه العربی اعلام کرده بود، در انتظار پاسخ نهایی این باشگاه برای شرایط این انتقال قرار دارد.

با این حال اقدام فروش و پایان همکاری مهدی ترابی از العربی قطر قطعی به نظر می رسد و تنها موضوع توافق آنها برای انتقال به باشگاه های خواهان است. در شرایط کنونی یک باشگاه قطری، یک باشگاه بلژیکی و سه باشگاه ایرانی خواهان به خدمت گرفتن مهدی ترابی هستند. با این حال این هافبک تکنیکی و گلزن در نظر دارد اینبار با تصمیمی که تمام جوانب آن سنجیده شده اقدام به انتخاب تیم بعدی خود کند. برخلاف شایعات موجود، باشگاه العربی نمی تواند شرایط سخت مالی برای این انتقال قرار دهد و حتی انتخاب مقصد این انتقال نیز برعهده العربی قرار ندارد و با توافق دو طرف صورت خواهد گرفت. از سوی دیگر باشگاه العربی تنها 5 روز دیگر تا مشخص شدن شرایط این انتقال فرصت خواهد داشت. در صورتی که باشگاه العربی نتواند تا روز 11 بهمن ماه، شرایط این انتقال را فراهم سازد، تا پایان فصل باید طبق تعهدات خود در قرارداد شرایط مالی مهدی ترابی را در این تیم فراهم سازد و در این صورت قادر به سود بردن از یوسف المساکنی خواهد بود.

تراکتور و سپاهان؛ رقیب پرسپولیس در راه جذب ترابی

دو باشگاه سپاهان و تراکتور نیز درخواست رسمی خود را برای جذب این بازیکن اعلام کرده اند تا آنها را هم به لیست مشتریان زمستانی این هافبک ایرانی اضافه کرد. سپاهان که در این فصل با حضور محرم نویدکیا قصد دارد بار دیگر در قامت مدعی ظاهر شود، در ادامه جذب ستاره ها اینبار ترابی را نشانه گرفته است؛ بازیکنی که از نظر فنی و تاثیرگذاری طبق آماری که پیش از این نیز از او به جا مانده، قادر خواهد بود معادلات فنی و فردی را در بازی ها به سود تیم خود تغییر دهد و از این حیث باشگاه سپاهان نمی خواهد غافله را به رقبا واگذار کند. از سوی دیگر تراکتور نیز که پیش از این در لیگ هجدهم در جذب ترابی ناکام مانده بود، بار دیگر تلاش خود را برای این انتقال آغاز کرده است و باید دید کاپیتان مسعود قادر خواهد بود مقدمات این انتقال را صورت دهد و ترابی را به تبریز بکشاند یا خیر.

ترابی در مسیر وحید امیری؛ بازگشت به تیم محبوب
وقتی وحید امیری در کوران مشکلات پرسپولیس و محرومیت نقل و انتقالاتی از این تیم جدا شد و راهی لیگ ترکیه و تیم ترابوزان اسپور شده بود، موجی از هجمه ها علیه این بازیکن شکل گرفته بود. هواداران خشمگین پرسپولیس با شکل دادن انواع ترندها و هشتگ ها نسبت به رفتار این بازیکن و دیگر بازیکنانی که در آن مقطع تیم را ترک کرده بودند موضع گرفته بودند. با این حال امیری بعد از یک فصل حضور در ترکیه بار دیگر در بازگشت به تهران مسیر باشگاه پرسپولیس را در پیش گرفت و قراردادش را با سرخ ها به امضا رساند. بدون حاشیه بودن وحید امیری و مهدی ترابی دو خصلت مشترک بین این دو بازیکن است که در کنار قصد جدایی آنها از پرسپولیس نقطه مشترک دیگری بین آنها شکل می دهد. با این حال هیچ کارشناس و هواداری نمی تواند کیفیت فنی و تاکتیکی هر دو بازیکن را نادیده بگیرد و هر دوی آنها قادر خواهند بود به لحاظ فردی نیز تاثیرگذاری بالایی در مسیر دستیابی به هدف برای تیم های خود داشته باشند. اتفاقی که شاید بار دیگر تکرار شود و اینبار مهدی ترابی در بازگشت به تهران و پوشیدن شماره 9 خود در این تیم، خاطره جدایی از پرسپولیس را از ذهن هواداران پاک کند.

پرسپولیس نزدیک به ترابی، یحیی پیگیر انتقال شماره 9
باشگاه پرسپولیس طبق تصمیم کادرفنی و اعلام نیاز آنها، مراحل انتقال این بازیکن به این تیم را از چندی پیش آغاز کرده و آن را به مرحله مثبتی نسبت به دیگر تیم های خواهان مهدی ترابی رسانده است. یحیی گل محمدی نیز طی روزهای اخیر چه با واسطه و چه شخصا پیگیر این انتقال بوده است و آنطور که شواهد خبر می دهد، باید ترابی را اولین خرید سبد نقل و انتقالاتی سرخ ها در زمستان تلقی کرد. بازیکنی که قادر خواهد بود بعد از جدایی بشار رسن و علی علیپور و همچنین محرومیت عیسی آل کثیر، بخش عمده فاز تهاجمی این تیم را رهبری کرده و آنها را به مسیر خوشبختی و تکرار موفقیت های گذشته نزدیک تر کند. یحیی هم با علم به موضوع خلا تاکتیکی و تکنیکی تیمش که با حضور و جذب مهدی ترابی تکمیل خواهد شد، این انتقال را در راس کار باشگاه قرار داده و فارغ از بحث های هواداری شکل گرفته، شخصا پیگیر این موضوع شده است. اتفاقی که می تواند هواداران این تیم را امیدوار به جذب دوباره ستاره شماره 9 این تیم کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    قبل ازهرچیز توفکر روباه های به کمین نشسته مثل ترتر ها وشله زردها باشید نه کنه ترابی را از پرسپولیس دور کنند
  • کریم جهاندیده
    کریم جهاندیده :
    باید زود اقدام کنند اینها میدانند با آمدن ترابی وآل کثیر وامیری چه بلایی سرشان خواهد آمد به هر دری میزنند با پول مفت منصرفش کنند ولی عشق علاقه ترابی را می بینیم هر چند رسول پناه خیلی اذیت کرد وماموریت فراری دادن بازیکنان کلیدی انجام داد ورفت

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن