اکسید هد

گاف عجیب و چند میلیاردی آقای مدیرعامل در ماجرای بودیمیر!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1199 ] - یکشنبه, 5 بهمن 1399

گاف عجیب و چند میلیاردی آقای مدیرعامل در ماجرای بودیمیر!

مسئولان پیشین باشگاه پرسپولیس در پرونده محکومیت به بودیمیر گاف عجیبی دادند، اشتباهی که به ضرر چند میلیارد تومانی سرخ پوشان منجر شده است. بعد از محکومیت باشگاه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
گاف عجیب و چند میلیاردی آقای مدیرعامل در ماجرای بودیمیر!

مسئولان پیشین باشگاه پرسپولیس در پرونده محکومیت به بودیمیر گاف عجیبی دادند، اشتباهی که به ضرر چند میلیارد تومانی سرخ پوشان منجر شده است. بعد از محکومیت باشگاه...

ارتش سرخ دات كام :

مسئولان پیشین باشگاه پرسپولیس در پرونده محکومیت به بودیمیر گاف عجیبی دادند، اشتباهی که به ضرر چند میلیارد تومانی سرخ پوشان منجر شده است.
بعد از محکومیت باشگاه پرسپولیس در پرونده بودیمیر، فیفا 12 بهمن ماه یعنی 30 ژانویه را فرصت نهایی باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات مهاجم سابق خود اعلام کرده و مسئولان باشگاه پرسپولیس با چالشی جدی برای تأمین این مبلغ مواجه شده اند.

گاف عجیب آقای مدیرعامل!
این اتفاق در حالی رُخ داد که فیفا در زمان انصاری فرد پرونده شکایت این بازیکن را به دادگاه عالی حکمیت ورزش (CAS) ارسال می کند و خواستار دفاعیه باشگاه پرسپولیس می شود، اما متاسفانه گاف عجیب بخش حقوقی باشگاه و البته مدیران وقت باعث می شود دفاعیه ای در این زمینه ارسال نشود و جالب تر اینکه CAS بعد از مدتی به فیفا اعلام می کند رأی صادر شده از سوی فیفا مورد تأیید است و تخفیفی در این خصوص در کار نیست و دلیل این موضوع نیز عدم ارسال لایحه دفاعیه از سوی باشگاه پرسپولیس عنوان می شود.
با این حساب اگر پرسپولیس تا 12 بهمن مطالبات مهاجم سابق کروات خود را پرداخت نکند با توجه به عدم رعایت قوانین، پرسپولیس با جرایم سنگینی از جمله محرومیت از 3 پنجره نقل و انتقالاتی مواجه خواهد شد و با ادامه روند و با توجه به سابقه دار بودن تیم های ایرانی بخصوص پرسپولیس و استقلال شاید جرایم مالی شدید تری نیز اعمال شود.
بدین ترتیب فرصت 45 روزه پرسپولیس از زمانی که اطلاعات بانکی بودیمیر یا وکیلش به باشگاه اعلام شده در 12 بهمن یا 30 ژانویه به اتمام می رسد و در صورتی که این مبلغ آماده نشود، در نهایت با اعلام وکیل بودیمیر به فدراسیون فوتبال ایران، فدراسیون کشورمان ملزم به اعمال محرومیت پرسپولیس از 3 پنجره نقل و انتقالاتی خواهد شد.
اگر فدراسیون فوتبال هم این رأی را اجرا نکند بودیمیر و وکیلش می توانند علیه فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت و حکم قطعی دریافت کنند. البته هر زمانی که پرسپولیس مطالبات بودیمیر را پرداخت کند این محرومیت رفع خواهد شد.

تلاش شبانه روزی برای باز ماندن پنجره
مدیرعامل و مسئولان باشگاه پرسپولیس این روزها به سختی در تلاش هستند تا مبلغ مورد نظر برای کسب رضایت بودیمیر را مهیا کرده تا از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نایب قهرمان آسیا جلوگیری کنند، اما محدود شدن منابع مالی و بدهی ها و البته قرض های بسیار زیاد مدیران گذشته و پیش خور کردن بسیاری از درآمدها، باعث شده تا سمیعی و معاونانش برای آماده کردن این پول به دردسر بزرگی دچار شوند.
مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن