اکسید هد

انتخاب صدری، به خاطر بدهی به همراه اول؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 792 ] - دوشنبه, 6 بهمن 1399
انتخاب صدری، به خاطر بدهی به همراه اول؟

عصر دیروز بود که اعلام شد مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس جعفر سمیعی (با حفظ سمت) و سیدمجید صدری را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره آن باشگاه انتخاب کر...

ارتش سرخ دات كام :

 عصر دیروز بود که اعلام شد مجمع عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس جعفر سمیعی (با حفظ سمت) و سیدمجید صدری را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره آن باشگاه انتخاب کرد. همچنین اعلام شد که مجمع عمومی، ضمن پذیرش استعفای علی رغبتی و مهدی رسول پناه، از زحمات آنان در مدت عضویت در هیات مدیره تشکر کرد.

جالب اینکه ساعاتی قبل از انتشار این خبر اعلام شد که رسول پناه برای پیگیری برخی امور مالی به باشگاه رفته و با مدیران باشگاه یعنی سمیعی و شکوری بگومگویی داشته و برخی می گویند حتی ممکن بوده کار به جاهای باریک تری هم بکشد! هرچه هست، به نظر نمی رسد رسول پناه با رغبت چندانی استعفا کرده باشد، اما هرچه هست، رئیس هیات مدیره بعد از جنجال هایی که در ماه های اخیر به راه افتاد درنهایت کنار رفت.

درباره صدری عضو جدید هیات مدیره نیز باید گفت که سوابق مدیریتی زیادی در حوزه مخابراتی دارد؛ ازجمله ریاست شرکت مخابرات ایران و رایتل. وی همچنین در شرکت هایی مانند گسترش ارتباطات داتک، شبکه انتقال داده های رهام داتک، انتقال داده نداگستر صبا، نسیم ارتباط فاوا، صبانت، پایانه های داده ای نوین و ... نیز فعالیت داشته است.

نکته جالب اینکه ظاهرا وی اکنون عضو هیات مدیره همراه اول است و سمیعی نیز در این مدت مراودات خوبی با این شرکت داشته و مبلغ قابل توجهی نیز دریافت کرد که ابتدا عنوان شد درقالب قرض بوده و در ادامه گفتند قرار است به صورت همکاری هایی این مبلغ پس داده نشود. گفته می شود این همکاری های مالی ادامه نیز خواهد داشت و احتمالا عضویت صدری نیز با این ماجرا بی ارتباط نیست!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن