اکسید هد

کنعانی زادگان: دو سه هفته نیستم اما تیم مسیر قهرمانی را می رود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 378 ] - دوشنبه, 6 بهمن 1399
کنعانی زادگان: دو سه هفته نیستم اما تیم مسیر قهرمانی را می رود

 روز گذشته پرسپولیس راهی اراک شد، در حالی که سیدجلال هم تیم را همراهی کرد تا خبر همراهی کاپیتان و رسیدنش به بازی مقابل تیم آلومینیوم قوت قلبی برای یحیی و...

ارتش سرخ دات كام :

 روز گذشته پرسپولیس راهی اراک شد، در حالی که سیدجلال هم تیم را همراهی کرد تا خبر همراهی کاپیتان و رسیدنش به بازی مقابل تیم آلومینیوم قوت قلبی برای یحیی و تیمش باشد. روز گذشته همچنین از اردوی سرخ ها شنیده شد شاید از مهدی شیری هم به عنوان مدافع میانی در بازی مقابل حریف اراکی استفاده شود؛ مدافعی که به دلیل سرعت و قابلیت های دفاعی اش از سوی یحیی شاید گزینه اصلی برای بازی در کنار سیدجلال باشد. جدا از این بازیکنان شاید هافبک های دفاعی پرسپولیس هم دم دست ترین بازیکنان برای یحیی باشند که می توانند برای پرسپولیس در دفاع میانی بازی کنند و کمال و سرلک بدون شک می توانند خواسته های یحیی را در دفاع میانی برآورده سازند.

دو تن از بازیکنان پرسپولیس که شرایط متفاوتی دارند روز گذشته در گفت و گویی حرف های جالبی را بر زبان آوردند. در این رابطه مهدی شیری به ما گفت: «همه بازی های پرسپولیس سخت است و بازی آسانی در لیگ وجود ندارد. در این بین تیم آلومینیوم هم تیم خوبی است که گاهاً نتایج خوبی هم گرفته است. بنا بر این ما می دانیم که باید با تمام توان به مصاف حریف اراکی برویم تا به اهداف خودمان برسیم و مو به موی حرف های کادر فنی مان را اجرا کنیم تا با اجرای آنها به هدف مان برسیم.»

مهدی شیری در مورد حضور احتمالی اش در دفاع میانی نیز گفت: «من سرباز پرسپولیسم و همه جوره در خدمت تیم محبوبم هستم. در این بین اگر کادر فنی تشخیص بدهند که باید در چه پستی بازی کنم مطیع آنها و تصمیم شان هستم و با دل و جان برای تیمم بازی خواهم کرد و اگر از من استفاده نکنند هم برای تیمم دعا خواهم کرد تا بهترین نتیجه را بگیرد.» مدافع پرسپولیس در پایان حرف هایش خاطرنشان کرد: «هر بازی شرایط خاصی دارد و ما می دانیم که با برنامه های ویژه کادر فنی مان چگونه باید مقابل تیم اراکی بازی کنیم تا به امید خدا دست پر از اراک برگردیم.»

کنعانی زادگان دفاع متعصب پرسپولیس هم که در بازی با فولاد بعد از استارتی که زد بر اثر یک برخورد مصدوم شد گفت: «مصدوم شدم و دو سه هفته غایب هستم و به قولی باید زیر نظر پزشکان و بدنساز تیم مان کار کنم تا از این شرایط خارج شوم و متأسفانه نمی توانم تیم محبوبم را همراهی کنم و از بازی به دور هستم.» مدافع جنوبی پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: «تیم ما شخصیت قهرمانی دارد و ان شاءالله امروز هم با ارائه یک بازی خوب با سه امتیاز از اراک به تهران بازمی گردد. هدف تیم ما قهرمانی است و با بازی های عقب افتاده ای که تیم مان پیش رو دارد با کسب امتیازات آن بازی ها به مسیر قهرمانی خودش که هدف اصلی تیم ما است ادامه داده و راهش را با موفقیت ادامه خواهد داد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن