اکسید هد

گل محمدی: کمپین تشکیل دادند تا به ما بگویند«خاص»

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 440 ] - سه شنبه, 7 بهمن 1399
گل محمدی: کمپین تشکیل دادند تا به ما بگویند«خاص»

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر باشگاهی هم اگر به پلی آف رسیده به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس بوده پس اینقدر به پروپای پرسپولیس نپیچند. یحیی گل محمدی در خصوص باخت تیمش ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر باشگاهی هم اگر به پلی آف رسیده به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس بوده پس اینقدر به پروپای پرسپولیس نپیچند.

یحیی گل محمدی در خصوص باخت تیمش به آلومینیوم اراک اظهار داشت:ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در 10 دقیقه اول بازی به گل رسیدیم و حتی می شد به گل دوم هم برسیم اما از فرصت ها خوب استفاده نکردیم. در ادامه روی یک صحنه که خطا نبود و صحنه آفساید هم بود یک گل خوردیم و سپس گل دوم را دریافت کردیم که این نتیجه سنگین بود.

وی افزود: در نیمه دوم چند کرنر خوب و ضربات ایستگاهی داشتیم ولی از فرصت ها استفاده نکردیم. تیم حریف هم خیلی خوب و جانانه دفاع کرد که به آنها تبریک می گویم. ما در خط دفاع از نظر مهره دچار مشکل بودیم و روی ضربات ایستگاهی 2 گل خوردیم و در آخر بازی را باختیم. البته کاری که باید انجام دهیم تمرین و تمرکز بیشتر است. این شکست تلنگر خوبی برای پوشش نقاط ضعفمان است. واقعا کار سختی در پیش داریم ولی به بازیکنانم اعتماد دارم و هواداران هم حمایت خوبی از ما کردند.من ایمان دارم امسال هم می توانیم دوباره قهرمان شویم و دوباره مدعی باشیم چون بازیکنانم واقعا تلاش می کنند و من این موضوع را در آنها می بینم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات تیمش در خط دفاع اظهار داشت:ما در نیمه اول از مهدی شیری و احسان حسینی که اولین بازی اش را انجام می داد استفاده کردیم و در نیمه دوم کامیابی نیا را به خط دفاع فرستادیم. متاسفانه در بازی با فولاد وقتی آن ضربه پنالتی را علیه ما گرفتند تیم ما خیلی تحت فشار و استرس رفت. حتی در آن بازی 2-3 مصدوم دادیم و در دیدار روز قبل هم در خط دفاع بازیکن کم داشتیم.حالا هم با همه این مشکلات و سختی ها باید مقابله کنیم.

گل محمدی در خصوص اینکه قرار بود در ابتدای فصل دفاع وسط جذب کنند گفت: ما خیلی تلاش کردیم ولی واقعا نمی شد. خیلی دوست داشتیم مدافعی در شان و منزلت جایگاه پرسپولیس جذب کنیم ولی باشگاه های دیگر هم به فکر تیم خودشان بودند و به همین دلیل اجاره جدایی به بازیکنان مد نظر ما نمی دادند.

وی در خصوص اینکه از حضور و در نهایت شیوه رفتن رسول پناه از پرسپولیس در نشسست خبری روز گذشته گلایه کرده بود گفت:اجازه بدهید در این خصوص دیگر صحبتی نکنم چون همه می دانند چه اتفاقی رخ داده است. امروز یا دیروز صدری هم به هیات مدیره اضافه شده و در کنار سمیعی تلاش می کند تا مشکلات حل شود. در این شرایط فقط با اتحاد و همدلی و در کنار هم بودن باید به موفقیت برسیم.

سرمربی پرسپولیس که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد با اشاره به گل اول آلومینیوم گفت: کاملا مشخص است که بازیکن حریف از خط دفاع ما جلوتر بود و صحنه آفساید بود.صحنه واضح بود ولی داور از آن راحت گذشت. متاسفانه 2 صحنه تاثیرگذار در این بازی اتفاق افتاد درست مثل بازی با فولاد و استقلال. این نوع داوری ها برای ما نگران کننده شده است. هیچوقت دوست ندارم داوران را تحت فشار بگذارم ولی واقعا اشتباهات نگران کننده است.

گل محمدی یادآور شد: اگر بحث دوستان در مورد سیاست فدراسیون برای انتخابات که توسط همکارانم مطرح شده درست باشد واویلا و مایه تاسف است. چیزی که مشخص است این که داوران ما همه انسان های شریفی هستند و من هیچوقت نسبت به آنها بدبین نیستم. امیدوارم اتفاقاتی که رخ می دهد عمدی نباشد و سهوی باشد ولی در این چند هفته اشتباهات تاثیرگذار زیادی برای ما رقم خورد. در بازی با استقلال عارف غلامی در دقیقه 52 باید اخراج می شد ولی خیلی راحت از این موضوع گذشتند. در بازی با فولاد هم یک پنالتی اشتباه گرفته شد و در بازی با آلومینیوم هم 2 صحنه اشتباه دیگر رخ داد که همه اینها نگران کننده است. 

وی در خصوص اینکه گفته می شود برنامه ریزی بازی ها به سود پرسپولیس است و حتی محمود فکری در مصاحبه بعد از بازی به این موضوع اشاره کرد گفت: ما از فینال آسیا برگشتیم گفتند پرسپولیس باید 2 بازی عقب افتاده اش را انجام بدهد بعد ما بازی کنیم که سازمان لیگ گفت چشم، اما بعد دیدند از شرایط بازی دور می شوند گفتند ما بازی می کنیم، دوباره سازمان لیگ گفت ایرادی ندارد و در ادامه دوباره اعلام کردند بازی های ما باید هر چند روز یکبار برگزار شود باز هم به آنها گفتند چشم.

سرمربی تیم پرسپولیس ادامه داد: برای ما یک روز درمیان هم بازی بگذارند انجام می دهیم و هیچ مشکلی با فشردگی بازی ها نداریم ولی از سازمان لیگ و سهیل مهدی می خواهم اقتدار داشته باشند. قرار نیست هر باشگاهی چیزی بگوید و این آقایان بگویند چشم، چون در آن صورت نمی شود کار را پیش برد. ما از اوایل خرداد ماه کار را شروع کردیم، در لیگ قهرمان شدیم، بعد در حذفی به میدان رفتیم، سپس به فینال آسیا رفتیم و برگشتیم 3 روز استراحت کردیم و دوباره راهی فینال شدیم و برگشتیم. ما 7 ماه است فقط در تمرین و بازی ها هستیم و حتی نشده 4 روز به بازیکنان استراحت بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: در این چند سال اخیر پرسپولیس آبرو و اعتبار باشگاه های ایران را جمع کرده و برای اعتبار ایران جنگیده و اگر باشگاهی هم اگر به پلی آف رسیده به خاطر عملکرد خوب پرسپولیس بوده پس اینقدر به پروپای پرسپولیس نپیچند. ما این همه مشکل مدیریتی داشتیم ولی نباید اینقدر به تیم ما فشار بیاورند. برخی تیم ها کمپین تشکیل دادند که به ما بگویند تیم خاص. با این کارها چه چیزی را می خواهند نشان بدهند.

وی تاکید کرد: متاسفانه یک چیز مد شده و هر تیمی اعتراض بیشتری از کنار خط می کند سوت داوری به سمت آنها می رود. از کمیته داوران می خواهم اگر من کنار خط اعتراض کردم اخراجم کنند چون واقعا از کنار زمین فوتبال لذتی ندارد و همه چیز شده اعتراض و اعتراض. از همکاران و دوستان می خواهم بیشتر بحث فنی داشته باشند ولی چون برخی تیم ها از این اعتراض ها سود می برند خوششان می آید و داوران هم باید با اقتدار عمل کنند و اجاره ندهند این همه اعتراض صورت بگیرد. همه این فوتبال شده داد و بیداد و نمی دانم چه اتفاقی در لیگ امسال می افتد.

گل محمدی تصریح کرد: برخی اتفاقات در شان لیگ برتر ما نیست، لیگ ما یکی از لیگ های برتر آسیا است ولی مشکلات داوری، چمن استادیوم ها و برنامه ریزی باعث افت کیفیت لیگ می شود. امسال از نظر کیفی تیم ها افت کرده اند چون تمرکزی روی مباحث فنی نیست.تا دلتان بخواهد در این فوتبال حاشیه وجود دارد و اتفاقاتی می افتد که در شان ایران نیست. بعد از کادر پزشکی که سختی های زیادی می کشند باید از اهالی فوتبال تشکر کرد که باعث شدند مردم در خانه بمانند ولی خودمان کاری می کنیم کار ارزشمند فوتبالی ها را زیر سوال می بریم. همکاران و دوستان بیشتر روی مسائل فنی باشد تا این کار قشنگ جلوه بیشتری داشته باشد. کار فوتبال به جامعه تزریق شده و بسیار ارزشمند است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن