اکسید هد

تماس 2 تیم پولدار شهرستانی با شیری

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1713 ] - سه شنبه, 7 بهمن 1399

تماس 2 تیم پولدار شهرستانی با شیری

مهدی شیری تا پایان لیگ بیستم با پرسپولیس قرارداد دارد اما ممکن است در نقل وانتقالات زمستانی از این تیم جدا شود. مدافع راست مغضوب پرسپولیس به تازگی با پیشنهادا... 4 out of 5 based on 6 ratings.
تماس 2 تیم پولدار شهرستانی با شیری

مهدی شیری تا پایان لیگ بیستم با پرسپولیس قرارداد دارد اما ممکن است در نقل وانتقالات زمستانی از این تیم جدا شود. مدافع راست مغضوب پرسپولیس به تازگی با پیشنهادا...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی شیری تا پایان لیگ بیستم با پرسپولیس قرارداد دارد اما ممکن است در نقل وانتقالات زمستانی از این تیم جدا شود.

مدافع راست مغضوب پرسپولیس به تازگی با پیشنهادات خوب و وسوسه انگیزی از سوی دو تیم متمول شهرستانی مواجه شده و این احتمال وجود دارد به آن پاسخ مثبت بدهد. شیری در فینال لیگ قهرمانان آسیا توپ را در محوطه جریمه خودی لمس کرد تا یک پنالتی مفت و مجانی به تیم اولسان کره جنوبی هدیه دهد. پس از آن بازی این بازیکن بااخلاق به شدت مورد حمله هواداران احساسی پرسپولیس قرار گرفت و حتی با شوخی های تمسخرآمیز طرفداران رقیب در ایران مواجه شد. 

پرسپولیس بعد از اینکه برای دومین بار قهرمانی آسیا را از دست داد پس از بازگشت به ایران آماده ادامه رقابت های لیگ شد و در اولین گام در قائمشهر به مصاف نساجی رفت تا بازی معوقه هفته ششم خود را برگزار کند؛ مسابقه ای که در آن شاگردان گل محمدی روی غفلت و یک ارسال توسط حسن نجفی و ضربه سر مجتبی بیژن نیمه اول را بازنده به رختکن رفتند. با آغاز نیمه دوم، یحیی گل محمدی دست به تغییراتی زد که یکی از آنها تعویض مهدی شیری و حضور این بازیکن در سمت راست دفاعی بود. بازیکنی که بعد از فینال آسیا بابت آن خطای پنالتی، فشار زیادی را طی این مدت تحمل کرده و روزهای سختی را پشت سر گذاشت. نکته جالب اما در به گل رسیدن پرسپولیس، تغییری بود که گل محمدی در منطقه راست خط دفاعی خود داد و به نتیجه نیز رسید. سرمربی پرسپولیس که در این نیمه مهدی شیری را به زمین فرستاد تا به جای سیامک نعمتی در سمت راست قرار گیرد و فرصت تهاجمی بیشتری نصیب نعمتی شود، در نهایت به هدف خود برای دستیابی به گل تساوی رسید. 

با این وجود یک اشتباه مرگبار که با رشادت حامد لک و سیدجلال حسینی در بازی با نساجی مازندران ختم به خیر شد، مهدی شیری را از مدار ذهنی و تاکتیکی یحیی گل محمدی خارج کرد. شیری که در زمین آب گرفته وطنی قائمشهر می خواست پاس به عقب بدهد با گیر کردن توپ یک موقعیت تک به تک به حسین زامهران مهاجم نساجی تقدیم کرد ولی همان طور که اشاره شد این موقعیت مسلم گلزنی با همکاری حامد لک و سیدجلال حسینی دفع شد. از آن بازی به بعد دیگر گل محمدی تصمیم خودش را برای کنار گذاشتن شیری گرفت و از نعمتی در سمت راست خط دفاعی استفاده کرد. تصمیمی که گرچه تغییرات عجیبی در ترکیب اصلی پرسپولیس به وجود آورد اما مورد رضایت یحیی گل محمدی است. در همین راستا خبردار شدیم مهدی شیری می خواهد فیکس بازی کند و درصورت ادامه همین روند قصد جدایی دارد. او چندی پیش توسط دراگان اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شد و خوب می داند در صورت نیمکت نشینی محض در پرسپولیس، پیراهن تیم ملی را نیز از دست خواهد داد. بنابراین تصمیم گرفته بعد از بازی هفته پانزدهم لیگ بیستم با مسئولانو مدیران تیمش جلسه ای برگزار کرده و در این خصوص به گفت وگو بنشیند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن