اکسید هد

تغییر نام خیابان به نام کاشانی بدون فوتبالی ها

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 471 ] - سه شنبه, 7 بهمن 1399

تغییر نام خیابان به نام کاشانی بدون فوتبالی ها

 براساس مصوبه شورای شهر تهران، خیابان گلستان در محدوده نارمک، به خیابان «جعفر کاشانی» تغییر نام داد. علت نام گذاری خیابان جعفر کاشانی، قرار داشتن باشگاه ... 2 out of 5 based on 3 ratings.
تغییر نام خیابان به نام کاشانی بدون فوتبالی ها

 براساس مصوبه شورای شهر تهران، خیابان گلستان در محدوده نارمک، به خیابان «جعفر کاشانی» تغییر نام داد. علت نام گذاری خیابان جعفر کاشانی، قرار داشتن باشگاه ...

ارتش سرخ دات كام :

 براساس مصوبه شورای شهر تهران، خیابان گلستان در محدوده نارمک، به خیابان «جعفر کاشانی» تغییر نام داد.

علت نام گذاری خیابان جعفر کاشانی، قرار داشتن باشگاه شاهین در این خیابان است.

آیین پلاک کوبی خیابان گلستان به نام خیابان جعفرکاشانی روز دوشنبه و بدون اطلاع باشگاه و خانواده بزرگ پرسپولیس و همچنین پیشکسوتان و بزرگان باشگاه های شاهین و پرسپولیس از جمله همبازیان زنده یاد جعفر کاشانی برگزار شد!

با تاسف و در کمال تعجب، باشگاه پرسپولیس در ارتباط با اجرای این مصوبه شورای شهرتهران، هیچ گونه دعوت نامه یا نامه اطلاع رسانی را دریافت نکرده بود. در حالی که زنده یاد جعفر کاشانی که از فرهیختگان ورزش و فوتبال ایران بود به جهت سال ها تلاش و زحمت برای فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، شایسته برنامه باشکوه تری بود. این در حالی است که در تماس با تعدادی از پیشکسوتان فوتبال ایران، از جمله حمید جاسمیان، آن ها نیز نسبت به چنین اتفاقی ابراز بی اطلاعی و گلایه کردند.

در این که زنده نگه داشتن نام این بزرگان، اقدامی در خور توجه و قدردانی است شکی نیست ولی برای انجام آن به این شکل دلیلی نمی بینیم.

همچنین شایان ذکر است؛ در جریان این مراسم، از سردیس این پیشکسوت نامدار فوتبال ایران وبازیکن و رییس اسبق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که برابر باشگاه شاهین قرارداده شد نیز رونمایی گردید.

جعفر کاشانی پیشکسوت بزرگ باشگاه پرسپولیس  که خیابانی به نام او  نامگذاری شد، متولد 11 اسفند 1322 در تهران بود و در حالی که ریاست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را برعهده داشت، متاسفانه در دهم مهرماه 1398، جان به جان آفرین تقدیم کرد.

جعفر کاشانی پس از سال ها تلاش برای باشگاه شاهین و تیم ملی کشورمان، جزو نسل اولی بود که به اتفاق همبازیان نامدار خود، اولین تیم فوتبال پرسپولیس را تشکیل دادند. وی که کارمند وزارت امور خارجه بود به عنوان سرکنسول و دیپلمات ایران در امارات، خدمت کرد. او برای 7 سال با پیراهن پرسپولیس به میدان رفت و فوتبال خود را با این پیراهن به پایان رساند. زنده یاد کاشانی، هنوز در اوج فوتبال خود بود که برای انجام ماموریت دیپلماتیک خود در امارات، مجبور به خداحافظی از فوتبال شد.

کاشانی که به عنوان مدیرعامل باشگاه شاهین نیز فعالیت داشت با سابقه ترین عضو هیات مدیره پرسپولیس به حساب می آمد. تاسیسات کنونی شاهین در زمان مدیریت وی، راه اندازی شد و بهره برداری از ورزشگاه شهید کاظمی نیز در زمان ریاست او بر هیات مدیره به پرسپولیس واگذار گردید.

روحش شاد و یادش گرامی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس در گروه پنجم لیگ قهرمانان چه جایگاهی را کسب می کند؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 0
نساجی مازندران
نساجی مازندران
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : زاهدی فر
پنجشنبه, 19 فروردین 1400 / ساعت : 18:50

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن