اکسید هد

نمره آنالیز بالا و فشار روحی فراوان برای شیری

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1009 ] - سه شنبه, 7 بهمن 1399

نمره آنالیز بالا و فشار روحی فراوان برای شیری

مهدی شیری در دیدار مقابل آلومینیوم اراک بعد از مدت ها به ترکیب اصلی بازگشت اما در یک پست عجیب، بازی را برای پرسپولیس شروع کرد. مهدی شیری در دیدار مقابل آلومینی... 3 out of 5 based on 2 ratings.
نمره آنالیز بالا و فشار روحی فراوان برای شیری

مهدی شیری در دیدار مقابل آلومینیوم اراک بعد از مدت ها به ترکیب اصلی بازگشت اما در یک پست عجیب، بازی را برای پرسپولیس شروع کرد. مهدی شیری در دیدار مقابل آلومینی...

ارتش سرخ دات كام : مهدی شیری در دیدار مقابل آلومینیوم اراک بعد از مدت ها به ترکیب اصلی بازگشت اما در یک پست عجیب، بازی را برای پرسپولیس شروع کرد.


مهدی شیری در دیدار مقابل آلومینیوم مدافع میانی بود و با اینکه هیچ تقصیری در دریافت دو گل سرخپوشان نداشت اما مقصر جلوه داده شد. بعد از آن که سرخپوشان، بازی یک بر صفر برده را با نتیجه 2 بر یک باخته، عوض کردند، پست شیری تغییر کرد و مدافع راست شد.

او بابت عملکردش در طول بازی، نمره فنی نسبتا بالایی دریافت کرد اما آماج حملات هواداران شد و فشار روحی شدیدی را تا ساعت ها پس از شکست سرخپوشان تحمل کرد. در دو صحنه ای که پرسپولیس گل های شبیه به هم دریافت کرد، شیری وظیفه سرزنی نداشت. در هر دو صحنه، یک هافبک و یک مهاجم اشتباه کردند و اجازه سرزنی به مهاجمان آلومینیوم دادند اما به خاطر حساسیت شدیدی که از گذشته روی نام شیری وجود داشت و آن خطای هند معروف در فینال لیگ قهرمانان آسیا، همچنین موضوع پست عجیبی که برای این بازیکن در نظر گرفته شده بود، دوباره مورد تهاجم هواداران پرسپولیس در فضای مجازی قرار گرفت.

شیری شاید به لحاظ فنی، بهترین بازیکن پرسپولیس نباشد اما از نظر اخلاقی، بازیکنی آرام و کم حاشیه است که مواجهه او با این حجم از فشار و انتقاد، می تواند معرف شخصیت آرام این بازیکن باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  شیری بازیکنی است که میبایست راست باشد و اصلا این بنده خدا پستش دفاع وسط نیست و وقتی توی ارنج تیم بود تعجب همه کارشناسان را برانگیخت!!!
  کجای دنیا بازیکن با قد متوسط رو به کوتاه را مدافع وسط!!!! قرار میدهند؟ اولین پارامتری که مدافعان وسط باید داشته باشند قد بلند و هیکل مناسب والبته سرعتی که متاسفانه شیری فقط سرعتش خوب است ؛ نمیدونم چرا احساس میکنم از داخل تیم میخواهند شیری را بیشتر خراب کنند تا اگر بازیکن نیاز به خروج دارند اسمش را رد کنند؟؟ بخدا اگر برود هر تیمی بگیرش میبایست بشینیم و بازیهای زیبایش زا ببینیم و حرص بخوریم... آقای گل محمدی خواهشا میدونیم بازیکن کم داریم اما اینطوری ارنج نکن ؛شما انصاری ناآماده (بقول خودت) را میزاشتی ضربه های سر میتونست بزند نه اینکه دو سانتر روی دروازه بشه و هر دوتاش بره تو گل!!! اونم چه تیمی که وحشت کرده بود از پرسپولیس و ما نتونستیم استفاده کنیم ... مطهری و عبدی بعد گل اول هردوشون میتونستند گل بزنند اما نشد؛ نگر چندتا فرصت گیر یک مهاجم میاد
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  خیلی از بازیکنای پرسپولیس بد نیستن مثل شیری و رمضانی و...
  خیلی از بازیکنای فعلی هم خوبن مثل لک و شجاعی و مهدی خانی و...

  اما مشکل اینجاست فقط بازیکن عالی! به درد پرسپولیس میخوره...

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن