اکسید هد

بودیمیر پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس را می بندد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1072 ] - سه شنبه, 7 بهمن 1399
بودیمیر پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس را می بندد؟

باشگاه پرسپولیس این روز ها با معضل بزرگ و خطرناکی به نام بدهی های خارجی دست و پنجه نرم می کند. غیر از مسائل فنی و حواشی که این روز ها اطراف باشگاه پرسپولیس وج...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس این روز ها با معضل بزرگ و خطرناکی به نام بدهی های خارجی دست و پنجه نرم می کند.

غیر از مسائل فنی و حواشی که این روز ها اطراف باشگاه پرسپولیس وجود دارد، یک معضل بزرگ و خطرناک دیگر هم سرخ های پایتخت را تهدید می کند. بدهی های خارجی مسئله ای هست که مثل چاقو روی شاهرگ پرسپولیس قرار دارد و هر لحظه امکان دارد نایب قهرمان آسیا را به ورطه نابودی بکشاند.

با اعلام قبلی فیفا باشگاه پرسپولیس تا روز شنبه باید مبلغ 475 هزار یورو را به حساب ماریو بودیمیر واریز کند. پرسپولیسی ها امید داشتند که با مکاتبه با کنفدراسیون فوتبال آسیا بتوانند این پول را از طلبشان بابت فینال آسیا پرداخت کنند، اما مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا جواب این درخواست پرسپولیسی ها را ندادند.

این در شرایطی است که هیچ راهی و هیچ فضایی برای درآمدزایی در باشگاه پرسپولیس وجود ندارد و اگر این مبلغ به حساب بودیمیر واریز نشود باشگاه پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

همانطور که همه می دانند تمام فضا های تبلیغاتی و درآمدزایی پرسپولیس در اختیار کارگزار باشگاه است و از این رو مدیران باشگاه هم نمی توانند بدون هماهنگی با کارگزار دست به کار تبلیغاتی بزنند به خاطر همین، شرایط واقعاً خطرناک شده است. از سوی دیگر تا امروز مسئولان وزارت ورزش هم به نامه نگاری های متعدد باشگاه پرسپولیس برای کمک در پرونده بودیمیر هیچ واکنشی نشان نداده اند تا شرایط از بد هم بدتر شود.

غیر از پرونده بودیمیر باشگاه پرسپولیس تا 25 بهمن فرصت دارد حدود 80 هزار یورو طلب والنسیا مربی سابق خود را هم پرداخت کند که در صورت عدم پرداخت این مبلغ هم دوباره پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته می شود. البته مبلغ طلب والنسیا چیزی نیست که باعث نگرانی باشد، اما نگرانی اصلی پرسپولیسی ها در مورد پرونده بودیمیر است.

هرچند مدیران فعلی از قبل شرایط باشگاه پرسپولیس و مدیریتش را می دانستند و می دانستند که بدهی به بودیمیر، کالدرون و دستیارانش باید پرداخت شود، اما مدیران قبلی هم که باعث و بانی این بدهی ها بودند باید پاسخگو باشند.

در حال حاضر تمام فکر مدیران باشگاه پرسپولیس پرداخت این مبلغ هنگفت است و واقعاً برای مسئله ای غیر از این مسئله نمی توانند وقت بگذارند. مدیران این باشگاه باید شنبه 475 هزار یورو بدهی به بودیمیر را پرداخت کنند، مبلغی که اگر در زمان مدیران وقت درست مدیریت می شد شاید یک چهارم مبلغ فعلی بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن