اکسید هد

فتح آبادی: هیات مدیره باید موضوع رسول پناه و گل محمدی را بررسی کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 232 ] - چهارشنبه, 8 بهمن 1399
فتح آبادی: هیات مدیره باید موضوع رسول پناه و گل محمدی را بررسی کند

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تیم یحیی گل محمدی را پس از فینال لیگ قهرمانان در سطح 50 سال اخیرپرسپولیس ندیده ام. غلامرضا فتح آبادی در گفت وگویی، در باره وضع...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: تیم یحیی گل محمدی را پس از فینال لیگ قهرمانان در سطح 50 سال اخیرپرسپولیس ندیده ام.

غلامرضا فتح آبادی در گفت وگویی، در باره وضعیت این روزهای تیم فوتبال و باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همه انتظار داشتند پرسپولیس قهرمان آسیا شود، اما خود کادر فنی و مدیریتی می دانند چه کار کردند که این امر رخ نداد. پس از دیدار فینال استراحت های لازم هم بین بازی های لیگ برتری پرسپولیس وجود داشته و شاگردان گل محمدی برای هر مسابقه به خوبی ریکاوری کردند، اما چهار تساوی و یک باخت در شش بازی نشان می دهد مشکلاتی بین کادر فنی و مدیریت باشگاه وجود داشته که این ناکامی ها را به وجود آورده است.

وی افزود: بیانیه مهدی رسول پناه نشان داد اختلاف گل محمدی با مدیران سابق باشگاه به الان بازنمی گردد و مربوط به مدت ها پیش است. به دروغ یا راست رسول پناه صحبت هایی را در مورد گل محمدی مطرح کرده و فکر می کنم هیأت مدیره جدید باشگاه موظف است این موضوع را مورد بررسی قرار بدهد که چرا گل محمدی اکنون نسبت به اقدامات رسول پناه واکنش نشان می دهد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: مخاطب بیانیه رسول پناه یحیی گل محمدی است. یحیی در ادامه انتقاداتش نسبت به رسول پناه بعد از باخت آلومینیوم گفت؛ وی با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد و اکنون مدیرعامل قبلی باشگاه مطالبی را عنوان کرده که اگر صحت داشته باشد نیاز به ساعت ها بحث و مطالعه دارد.

فتح آبادی درباره این که آیا اظهارات رسول پناه علیه گل محمدی صحت دارد توضیح داد: قطعا ما نمی توانیم به دلیل اطلاعات محدودمان این صحبت ها را قضاوت کنیم. آدم هایی مثل رسول پناه افراد وزارت ورزش هستند. سلطانی فر و وزارت ورزش آدم های هتل دار و هواپیمادار را بدون بررسی کافی به هیأت مدیره پرسپولیس و استقلال می آورد و همین افراد نا به سامانی هایی را رقم می زنند.

وی افزود: تاکنون رسول پناه را ندیده ام و این فرد را نمی شناسم، اما صحبت هایی از سوی وی در فضای مجازی مطرح شد که به نظر من نباید این کار صورت می گرفت. همین عامل سبب شد موضوع اختلافش با کادرفنی سر باز کند، اما روی هم رفته با تمام احترامی که برای گل محمدی و دستیارانش قائل هستم، به هیچ عنوان پرسپولیس را پس از فینال لیگ قهرمانان در سطح 50 سال اخیر این تیم ندیده ام.

مهاجم اسبق پرسپولیس تصریح کرد: این تیم اکنون مقابل حریفان نه چندان اسم و رسم دار هم دچار مشکل می شود. هر چند خیلی ها می گویند دست گل محمدی بسته است، اما خودش هم می داند قبل از اعزام تیم به قطر بازیکنان مدنظر را جذب کرد و با همین نفرات در لیگ قهرمانان بهترین نتیجه را گرفت. منکر کوتاهی باشگاه برای جدایی نفراتی مثل خلیل زاده و بشار رسن نمی شوم اما بازیکنانی مثل پهلوان، سرلک، لک، شجاعی، رمضانی و ... با نظر و خواست یحیی جذب شدند اما اینکه چرا کادر فنی اکنون نمی توانند از همین بازیکنان به بهترین شکل بازی بگیرند، بحث دیگری است.

فتح آبادی تصریح کرد: گل محمدی مدام می گوید بازیکن ندارم، اما آیا زمانی که نفرات فعلی با نظر خودش جذب شدند فکر این را نمی کرد یک روز سید جلال و کنعانی زادگان با هم مصدوم می شوند. اگر الان شجاع خلیل زاده هم در پرسپولیس بود باز هم با مصدومیت دو مدافع اصلی تیم نیاز به یک مدافع دیگر داشت. حتماً در قرارداد نفراتی مثل خلیل زاده و رسن بندی بوده که سبب جدایی آنها شده است.

وی افزود: قرارداد بازیکنانی که به خارج از کشور رفتند، با نظر هیأت مدیره و وقتی رسول پناه در باشگاه نبود امضاء شد. آنها هم در جدایی بازیکنان دخیل بودند. اگر هم قرارداد را امضا نکردند با آن موافق بودند. به همین دلیل خلیل زاده راحت جدا می شود و بشار دو ماه قبل از زمان قانونی برای جدایی خداحافظی می کند. چرا در همان زمان چنین صحبت هایی مطرح نشد؟ به گل محمدی تا حدی حق می دهم اما همان زمان که فهمید چنین قراردادی با بازیکنانش بسته شده باید شفاف سازی می کرد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره این که آیا ادامه این تنش ها کمکی به پرسپولیس خواهد کرد، گفت: اکنون باید کادر فنی به مسائل مدیریتی وارد نشود. آنها با پرسپولیس قرارداد دارند و فقط باید تمرکزشان روی مسائل فنی باشد. با جدایی رسول پناه مدیران فعلی باید حامی تیم باشند و اجازه ندهند گل محمدی و بازیکنانش دغدغه ای جز مسائل تاکتیکی و فنی داشته باشند. این پرسپولیسی نیست که مردم دوستش دارند بلکه ما تیمی می خواهیم که در همان 20 دقیقه ابتدایی دستکم یک گل جلو باشد و زیبا و دلچسب بازی کند.

فتح آبادی خاطرنشان کرد: هرچند رسول خطیبی تیم بسیار خوبی ساخته و آلومینیوم برای بردن پرسپولیس خیلی تلاش کرد اما شاگردان گل محمدی برای بازی کردن رمق و اقتدار لازم را نداشتند. من پس از بازی پرسپولیس و آلومینیوم لحظاتی از بازی صنعت نفت و سپاهان را دیدم  که یکی از بهترین بازی های این فصل بود. اگر قرار باشد پرسپولیس با همین روند مقابل یکی از این دو تیم قرار بگیرد، شک نکنید شکست خواهد خورد. همانگونه که شانس آورد در دقایق پایانی دیدار با سپاهان نباخت.

وی درباره اقدام هایی که اکنون باید از سوی مدیران باشگاه برای به آرامش رسیدن تیم انجام شود، توضیح داد: جعفر سمیعی رئیس قبلی حراست وزارت ورزش بوده و فرد آرامی است. این موضوع سبب خواهد شد می شود بازیکنان و کادر فنی دیگر وارد این مسائل نشوند و ذهنشان روی مسائل فنی باشد. مجید صدری هم مقام های زیادی مثل مدیرکلی، مشاوری و... در بخش ارتباطات کشور و مخابرات کشور داشته است. قطعا حضور این افراد باید به پرسپولیس از لحاظ مالی کمک کند، زیرا آنها از نظر فنی نمی توانند تصمیم خاصی بگیرند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: در اینجا یک سؤال مطرح می شود؛ آیا فردی که مدیری دولتی است، توانایی لازم برای جذب اسپانسرها و منابع مالی دارد؟ کادر فنی پس از باخت به آلومینیوم باید تمام تمرکز خود را روی ماشین سازی معطوف کنند و دیگر به بیانیه رسول پناه و باخت به تیم رسول خطیبی توجه نکنند. ادامه این مصاحبه ها جز ایجاد تنش برای کادر فنی و بازیکنان هیچ سودی ندارد.

فتح آبادی تصریح کرد: اکنون تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی تحت قرارداد باشگاه هستند و باید مطیع تصمیم های باشگاه باشند. بهترین کار همین است که افشین پیرروانی به عنوان مدیر تیم که قابل احترام هم هست، مسائل بین کادر فنی و مدیریتی را سازماندهی کند تا این تیم به راه قبلی اش بازگردد و طرفدارانش را خوشحال کند.

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الوحده امارات کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن