اکسید هد

حسینی: آقا سید الگوی من است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 680 ] - چهارشنبه, 8 بهمن 1399

حسینی: آقا سید الگوی من است

احسان حسینی مدافع جوان و خوش قد و قامت پرسپولیس در خصوص دلایل باختشان مقابل آلومینیوم حرف می زند و معتقد است داوری و بعضی علت های دیگر در شکست تیمشان به شدت ت... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حسینی: آقا سید الگوی من است

احسان حسینی مدافع جوان و خوش قد و قامت پرسپولیس در خصوص دلایل باختشان مقابل آلومینیوم حرف می زند و معتقد است داوری و بعضی علت های دیگر در شکست تیمشان به شدت ت...

ارتش سرخ دات كام :

احسان حسینی مدافع جوان و خوش قد و قامت پرسپولیس در خصوص دلایل باختشان مقابل آلومینیوم حرف می زند و معتقد است داوری و بعضی علت های دیگر در شکست تیمشان به شدت تأثیرگذار بوده است.
 
*چرا مقابل آلومینیوم نتیجه بازی را واگذار کردید؟
بدشانسی آوردیم چون گل اول تیم آلومینیوم آفساید بود و همان دقایق اولیه هم باید بازیکن شماره 16 تیم آلومینیوم اخراج می شد که متأسفانه اینطور نشد. روی گل اول هم من دقیقاً به بازیکنی که ضربه زد خیلی نزدیک بودم و تعجب کردم که چرا داور و کمک داور آن صحنه را آفساید اعلام نکردند. این موارد واقعاً در نتیجه تأثیرگذار بود و ما را از رسیدن به حق واقعی مان که برد بود، محروم کرد.

*نخستین بازی رسمی ات با پیراهن پرسپولیس بود که مقابل آلومینیوم به میدان رفتی؟
من چند بار زمان آقای برانکو به عنوان بازیکن جایگزین بازی کرده بودم. به غیر از آن زمان، آقای کالدرون هم در بازی مقابل سایپا در جام شهدا به عنوان بازیکن ثابت من را در ترکیب قرار داد. اما در مجموع به عنوان بازی رسمی، دیدار مقابل آلومینیوم نخستین بازی رسمی ام بود هر چند در زمان حضور آقا یحیی هم قبلاً چند بار به عنوان بازیکن جایگزین به میدان رفته بودم.

*با این وجود مقابل آلومینیوم استرسی نداشتی؟
اوایل بازی کمی هیجان داشتم اما استرس خاصی نداشتم و فکر می کنم بد هم کار نکردم. خیلی وقت بود که بازی رسمی انجام نداده بودم اما به عنوان نخستین بازی رسمی فکر می کنم عملکرد بدی هم نداشتم هر چند وقتی تیم می بازد همه ناراحت می شوند و بحث زیادی هم نمی شود.

*نتایج اخیر پرسپولیس هواداران تیمتان را کمی نگران کرده که شاید نتوانید پنجمین قهرمانی متوالی تان را کسب کنید؟
شرایط کمی سخت شده اما مسائلی هم در خصوص تیم ما در چند بازی اخیرمان اتفاق افتاده که روی نتایج ما تأثیرگذار بود. مثلاً در همین بازی مان با آلومینیوم اگر گل آفسایدشان محاسبه نمی شد و دقیقه 16 هم بازیکن آنها به گواه کارشناسان باید اخراج می شد، شرایط خیلی فرق می کرد. بازی فولاد را هم که همه دیدند چطور پنالتی اشتباه به زعم و نظر کارشناسان به ضرر ما گرفته شد و اتفاقات دیگر که همگی روی نتایج ما تأثیر منفی گذاشت.

*یعنی معتقدی اتفاقات غیر طبیعی موجب باخت پرسپولیس شده یا در چند بازی اخیر روی روند تیمتان تأثیر منفی گذاشته است؟
من نمی خواهم از چنین واژه ای استفاده کنم اما فکر می کنم همه چیز دست به دست هم داده که ما دچار مشکل شویم اما ما پرسپولیسیم و باز هم بیشتر تلاش می کنیم و می جنگیم و ان شاءالله در بازی های بعدی به نتایج دلخواه می رسیم.

*به نظر می رسد که بازیکنان پرسپولیس کمی ناخواسته بی انگیزه شده اند یا ناخواسته کمی در باد چهار قهرمانی متوالی خودشان در لیگ خوابیده اند.
نه اصلاً اینطور نیست چون اگر بازیکنان ما می خواستند دچار چنین وضعیتی شوند در سال دوم یا سوم اینگونه می شدند. حملات زیادی علیه تیم ما و فشار هم هست اما ان شاءالله با تلاش بیشتر از همه این موارد عبور می کنیم.

*سید جلال یا آقا یحیی بعد از بازی در مورد عملکردت صحبتی با تو نداشتند؟
نه صحبت خاصی با من نشد.

*در ورزشگاه اراک تعدادی تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند این مسأله برایتان عجیب نبود؟
واقعاً از حضور تماشاگران در ورزشگاه تعجب کردیم چون هنوز به هواداران اجازه حضور در ورزشگاه داده نشده اما تعدادی از تماشاگران روی سکو بودند.

*تیم آلومینیوم را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی کردید؟
من بازی تیم آلومینیوم مقابل استقلال را یادم هست که چطور این تیم مقابل استقلال در نیمه اول چندین موقعیت گل خلق کرد و بازی خوبی ارائه داد اما ما فرصت تک به تکی به تیم اراکی ندادیم و زود به گل رسیدیم و چندین فرصت خوب دیگر هم خلق کردیم اما به گل های بعدی نرسیدیم و فکر می کنم فوتبال روی بد خودش را به ما نشان داد که چگونه در روزی که باید با چند گل اختلاف پیروز می شدیم با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کردیم.

*پرسپولیس در چهار سال قبلی که قهرمان شد، اکثر امتیازات نیم فصل اول را می گرفت در حالی که امسال از چنین وضعیتی دور بودید، نگران این مشکل نیستید؟!
ما نتیجه چند بازی را که از دست دادیم واقعاً بیشتر به خاطر بدشانسی یا مسائل دیگر بوده در حالی که واقعاً خوب بازی می کنیم و فوتبال رو به جلو و تهاجمی را ارائه می دهیم و در هر بازی حداقل چهار پنج موقعیت خلق می کنیم و با این وجود خیلی امیدواریم و جبران می کنیم.

*مقابل تیم ماشین سازی که واقعاً گل زدن به آن خیلی مشکل است، امیدوار به پیروزی هستید؟
قطعاً برای برد و کسب سه امتیاز به میدان می رویم و ان شاءالله با بردی خوب دوباره خودمان را در مسیر موفق قرار می دهیم.

*الگوی خارجی و داخلی ات چه بازیکنانی هستند و طرفدار کدام تیم خارجی هستی؟
در ایران الگوی من آقا سید است، مدافعی که بیست سال بهترین بازی ها را ارائه داده و واقعاً درخشیده است و در بین بازیکنان خارجی هم فن دایک و راموس مدافعان میانی هستند که سبک بازیشان را واقعاً دوست دارم. در بین باشگاه های خارجی هم تیم رئال مادرید را دوست دارم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن