اکسید هد

سومین بازی با تماشاگر پرسپولیس خارج از خانه!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 820 ] - چهارشنبه, 8 بهمن 1399
سومین بازی با تماشاگر پرسپولیس خارج از خانه!

از وقتی کرونا آمده و لیگ برتر در دوران سخت ترکتازی این ویروس دنبال می شود، ورود تماشاگران به ورزشگاه ها محروم شده و هر بار قبل از هر مسابقه در جلسه هماهنگی تأ...

ارتش سرخ دات كام :

از وقتی کرونا آمده و لیگ برتر در دوران سخت ترکتازی این ویروس دنبال می شود، ورود تماشاگران به ورزشگاه ها محروم شده و هر بار قبل از هر مسابقه در جلسه هماهنگی تأکید می شود از ورود افراد متفرقه به ورزشگاه ها خودداری شود و هر باشگاه حق دارد به اندازه تعدادی محدود میهمان در جایگاه ویژه داشته باشد.

این مسأله حتماً در جلسه هماهنگی قبل از بازی با آلومینیوم اراک هم مطرح شده اما آن وضعی که در روز بازی با پرسپولیس دیده شد، چیز دیگری بود و چندین نفر در جایگاه ویژه راحت و بی دردسر بازی را از نزدیک تماشا کردند.

پرسپولیس قبل تر هم در دو بازی خارج از خانه اش، بازی ها را در مقابل تماشاگران متعصب تیم میهمان برگزار کرده بود. بار اول مقابل نفت مسجد سلیمان و بار دوم در مصاف با نساجی قائمشهر. در هر دو بازی هواداران دو تیم در ورزشگاه یا کنار ورزشگاه از تیم محبوب شان حمایت کردند اما این مسأله برای پرسپولیس امکان ندارد و پرطرفدارترین تیم ایران نمی تواند از حضور حتی یک هوادار در بازی های خانگی اش برخوردار باشد. اگر هم چند نفر به داخل ورزشگاه راه یابند – که با توجه به شرایط ورزشگاه آزادی تدابیر سخت انتظامی چنین چیزی بعید است - احتمالاً کل باشگاه محروم می شود در حالی که برای حریفان شهرستانی چنین اتفاقی نیفتاده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن