اکسید هد

پیروانی: حریف آسان در لیگ قهرمانان وجود ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 316 ] - چهارشنبه, 8 بهمن 1399
پیروانی: حریف آسان در لیگ قهرمانان وجود ندارد

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تیم ها آسیایی قابل احترام هستند و نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. افشین پیروانی درباره هم گروهی تیم فوتبال پرسپولیس با الر...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمام تیم ها آسیایی قابل احترام هستند و نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت.

افشین پیروانی درباره هم گروهی تیم فوتبال پرسپولیس با الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار تیم های الوحده امارات و الزوراء عراق در فصل 2021 لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: با توجه به قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا 2021 باید بگویم و تاکید کنم که در این رقابت ها، حریف آسان وجود ندارد. تیم ها همه قابل احترام هستند و نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت. تیمی که به نمایندگی کشوری می آید حتما خوب است و یک سری قابلیت ها دارد.

وی ادامه داد: چون تجربه چندین و چند ساله داریم، می گوییم، حریف آسان وجود ندارد. باید خیلی خوب تدارک ببینیم و خیلی خوب باشیم تا بتوانیم موفقیت ها و افتخارات سال های گذشته را کامل کنیم. قدرت های فوتبال آسیا با تدارک ویژه و هزینه های نجومی در رقابت ها حضور پیدا می کنند. راه پیدا کردن به فینال واقعا دشوار است و کار خیلی سختی است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با کوچکترین اشتباه از دور خارج می شوید. برای رسیدن به این موقعیت باید خیلی بهتر از قبل تدارک ببینیم چون رقبا، نگاه ویژه ای به ما خواهند داشت. خود را برابر تیمی می بینند که در سه فصل گذشته، دو بار قهرمان غرب آسیا شده و به فینال رسیده است. حتما تدارک آنها نیز ویژه تر خواهد بود.

وی در گفت و گویی افزود: تیم، باشگاه و هواداران همه باید دست به دست هم بدهیم تا پرسپولیس به آن چه که لیاقتش را دارد برسد. در مورد بحث میزبانی هم باید بگویم، قطعا ما هم دلمان می خواهد میزبان بازی های متمرکز مرحله گروهی باشیم ولی بحث امکانات وجود دارد که یکی از بدیهی ترین آنها VAR است. به این ترتیب امکانی برای میزبانی نیست.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن