اکسید هد

کنعانی زادگان: هرچه خوردیم از آن پنالتی اشتباه خوردیم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 720 ] - چهارشنبه, 8 بهمن 1399
کنعانی زادگان: هرچه خوردیم از آن پنالتی اشتباه خوردیم

محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد ...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان، مدافع ملی پوش پرسپولیس گفت: دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد شد. 

بسیاری از کارشناسان و حتی مربیان پرسپولیس معتقدند اگر محمدحسین کنعانی زادگان و سیدجلال حسینی محروم و مصدوم نمی شدند، این تیم در اراک آن طور مغلوب آلومینیوم نمی شد. دو مدافع کم اشتباه و مستحکم پرسپولیس در دیدار نفسگیر با فولاد خوزستان مصدوم شده و نتوانستند تیم خود را در بازی حساس در اراک همراهی کنند. گرچه در این میان سیدجلال حسینی راهی اراک شد اما یحیی گل محمدی ریسک نکرد و به مدافع باتجربه و پابه سن گذاشته اش استراحت داد. محمدحسین کنعانی زادگان اما در این دیدار محروم بود اما از ناحیه همسترینگ مصدومیت جدی تری دارد و 3 یا 4 هفته نمی تواند پرسپولیس را همراهی کند. تازه ترین صحبت های این مدافع ملی پوش را بخوانید که خواندنی است .

*دیدن بازی پرسپولیس از پای تلویزیون چطور است؟
خیلی خیلی سخت است. آدم وقتی بازی می کند شاید متوجه خیلی چیزها نشود اما وقتی به عنوان یک هوادار بازی را تماشا می کنی، شرایط متفاوت می شود. 

*لابد خیلی هم حرص خوردی؟
به هر حال تیم محبوبم 2 گل خورد و بازی را در عین شایستگی واگذار کرد. دیدن باخت پرسپولیس برای همه ما پرسپولیسی ها سخت است، هرچند بچه ها خیلی زحمت کشیدند. ما می توانستیم با اختلاف 2 یا 3 گل برنده شویم اما توپ های بچه ها گل نشد. 

*انصافاً اراکی ها هم خیلی خوب و منطقی دفاع می کردند.
تیم آلومینیوم هم خیلی دوید و با تمام وجود از گل هایش دفاع کرد اما باز هم می گویم حق تیم ما باخت نبود. 

*خیلی ها معتقدند اگر تو و سیدجلال حسینی در زمین بودید پرسپولیس آن طور از روی ضربات ایستگاهی گل نمی خورد. این حرف را قبول داری؟
پرسپولیس به شخص وابسته نیست. البته این را در مورد خودم می گویم وگرنه همه می دانند سیدجلال حسینی یک بازیکن مؤثر و لیدر و کاپیتان تیم ماست. من که محروم بودم و همسترینگ پایم پاره شده و سیدجلال هم با تیم به اراک رفت و پزشکان اجازه ندادند. آقاسید خیلی باتعصب است و حاضر بود با همین شرایط هم بازی کند اما نمی شد ریسک کرد. 

*خودت چطور؟
باور کنید اگر پزشکان اجازه می دادند یا می توانستم با یک پا هم بازی می کردم. همسترینگ پای من پاره شده و 3 یا 4 هفته نمی توانم بازی کنم. شرمنده هواداران پرسپولیس هستم و خیلی دوست داشتم در این مقطع به تیم کمک کنم. 

*یحیی گل محمدی در برنامه تلویزیونی فوتبال برتر حضور پیدا کرد و گفت هرچه ضربه خوردیم از اشتباه داور در اعلام پنالتی در بازی با فولاد خوزستان بوده است. صحنه ای که تو خیلی روی آن اعتراض کردی و کارت زرد هم گرفتی؟
بله، هرچه خوردیم از آن پنالتی اشتباه خوردیم. عصبی شدم و شاید به همین خاطر و استرس ناشی از آن، این مصدومیت را به دنبال داشت و...  

*همچنین سرمربی شما گفت مدعی اصلی قهرمانی هستید!
حق با آقا یحیی است. دشمنان قسم خورده پرسپولیس خوشحال نباشند. ما امسال هم مدعی اصلی قهرمانی هستیم و با یک باخت چیزی عوض نخواهد شد. 

*راستی در آخرین نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پست دفاع میانی با کسب 79 درصد آرا به عنوان بهترین مدافع در پست خود انتخاب شدی. نظری نداری؟
این هم به لطف مربیان و بازیکنان پرسپولیس و هواداران با معرفت این تیم است. من خوشحالم چنین مربیان و همبازیانی دارم و هوادارانی که در هر نظرسنجی از ما حمایت می کنند. امیدوارم لایق این همه لطف و محبت باشم. 

*دقیقاً می دانی چه زمانی مهیای حضور در مسابقات فوتبال می شوی؟
دقیق را که باید پزشک بگوید اما این مصدومیت به 3 الی 4 هفته استراحت و مدارا نیاز دارد. متأسفانه نمی توانم در یکی، دو بازی آینده در خدمت پرسپولیس باشم و از این جهت اذیت می شوم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محسن فهیم
    محسن فهیم :
    هرچه خوردیم از جوگیری و آماتوری و غیرحرفه ای بودن شما بود جناب کنعانی. داور اشتباه کرد ولی دلیلی نداشت شما اون رفتار را نشون بدی و به تیم و خودت ضربه بزنی. آل کثیر هم همینطور. جوگیری بیش از حد.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن