اکسید هد

نکیسا: مهرداد به هر کس زنگ می زد غم عالم یادش می رفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 897 ] - پنجشنبه, 9 بهمن 1399

نکیسا: مهرداد به هر کس زنگ می زد غم عالم یادش می رفت

هم تیمی مهرداد میناوند در تیم 98 که در جام جهانی نیز با همدیگر حضور داشتند، به تمجید از رفتار و شوخ طبعی وی پرداخت و مدعی شد نمی تواند درگذشت میناوند را باور ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
نکیسا: مهرداد به هر کس زنگ می زد غم عالم یادش می رفت

هم تیمی مهرداد میناوند در تیم 98 که در جام جهانی نیز با همدیگر حضور داشتند، به تمجید از رفتار و شوخ طبعی وی پرداخت و مدعی شد نمی تواند درگذشت میناوند را باور ...

ارتش سرخ دات كام :

هم تیمی مهرداد میناوند در تیم 98 که در جام جهانی نیز با همدیگر حضور داشتند، به تمجید از رفتار و شوخ طبعی وی پرداخت و مدعی شد نمی تواند درگذشت میناوند را باور کند.

نکیسا درباره درگذشت مهرداد میناوند گفت: مهرداد اینقدر که شوخ بود که به هرکس زنگ می زد غم عالم یادش می رفت. روز اول که بیمارستان رفت کلی سر به سرش گذاشتم و گفت تا تو را توی گور کنم چیزی ام نمی شود.

وی ادامه داد: مهرداد سال ها درگیر یک بیماری بود. کورتون های قوی مصرف می کرد. خدا ببخشد کسانی که این بچه که درگیر این بیماری بود و سال ها با آن دست و پنجه نرم می کرد را نقطه ای برای اذیت کردنش تبدیل کردند. او دل یک بچه 5 ساله را داشت. من از جوانان تهران تا امروز که 30 سال از آن گذشت در کنارش بودم. از دیشب تا حالا اشکم بند نمی آید.

نکیسا درباره اینکه میناوند اولین بازیکن از نسل فوتبالیست های 98 بوده که فوت کرده گفت: اصلا باورم نمی شود. سن ما دیگر به چیزی رسیده که باید به این خداحافظی ها عادت کنیم. اینجا کسی خوابید که کسی باورش نمی شود. باید یاد بگیریم که کنار هم باشیم و اگر نمی توانیم حداقل همدیگر را اذیت نکنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن