اکسید هد

آشوبی: نمی توان از عبدی انتظار داشت کل بار خط حمله را به دوش بکشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 394 ] - جمعه, 10 بهمن 1399
آشوبی: نمی توان از عبدی انتظار داشت کل بار خط حمله را به دوش بکشد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است سرخپوشان نیاز مبرم به یک هافبک بازیساز و یک مهاجم هدف دارند. این نتایج و کمبود ها اصلا به معنی ضعف فنی تیم و کیفیت پایین بازیکنان ن...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است سرخپوشان نیاز مبرم به یک هافبک بازیساز و یک مهاجم هدف دارند. این نتایج و کمبود ها اصلا به معنی ضعف فنی تیم و کیفیت پایین بازیکنان نیست.

فرزاد آشوبی در گفت وگویی در خصوص وضعیت شرایط این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس نفرات تاثیرگذاری را در این فصل از دست داده است. آنها در ابتدای فصل توانستند روند خوبی که داشتند را حفظ کنند اما بعد از فینال آسیا و جدا شدن بشار رسن، نداشتن یک مهاجم شش دانگ و همچنین شروع مصدومیت ها در خط دفاع باعث شد نتوانند روند رو به رشد خود را حفظ کنند.

وی افزود: تا زمانی که جایگزین مناسبی برای این بازیکنان به پرسپولیس نیاید مشکلات تیم برطرف نخواهد شد. بسیار سخت است که تیم شما فاقد یک بازیکن بازیساز و طراح در میانه میدان و یک مهاجم باتجربه در خط حمله باشد و از شما توقع نتیجه گیری داشته باشند. پرسپولیس هنوز هم بازیکنان خوب و باکیفیتی دارد اما یک مجموعه برای موفقیت نیاز به این دارد که تمام ابزار و ارکان مجموعه به درستی سر جای خود قرار گرفته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با نقاط ضعف این تیم تصریح کرد: سرخپوشان نیاز مبرم به یک هافبک بازیساز و یک مهاجم هدف دارند. این نتایج و کمبود ها اصلا به معنای ضعف فنی تیم و کیفیت پایین بازیکنان نیست.

آشوبی درباره عملکرد مهدی عبدی در پرسپولیس عنوان کرد: عبدی بازیکن باکیفیت و آینده داری است، بازیکن جوانی که نیازمند کسب تجربه است و در حال حاضر نمی توان از او انتظار داشت که کل بار خط حمله تیم را به تنهایی به دوش بکشد. مطمئنا در سال های آینده عبدی جزو بهترین مهاجمان ایران خواهد شد.

وی در واکنش به بازگشت احتمالی ترابی به پرسپولیس گفت: برگشت ترابی اتفاق بسیار خوبی است و می تواند به پرسپولیس بسیار کمک کند. ترابی با توجه به قراردادی که داشته، می توانست جدا شود و این رفت و برگشت ها در فوتبال طبیعی است و هیچ ایرادی ندارد.

آشوبی در پایان در خصوص تغییرات هیئت مدیره خاطرنشان کرد: اتفاقی که در سطوح مدیریتی مجموعه می افتد باید به بهبود شرایط پرسپولیس کمک کند و تیم را به سمت آرامش سوق دهد. امیدوارم این تغییرات باعث اتفاقات خوب در باشگاه پرسپولیس باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن