اکسید هد

آخرین وضعیت علی انصاریان از زبان پزشک او

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1178 ] - جمعه, 10 بهمن 1399
آخرین وضعیت علی انصاریان از زبان پزشک او

پزشک معالج علی انصاریان می گوید او تحت تنفس مکانیکی غیر تهاجمی است. دکتر محمدرضا هاشمیان پزشک معالج علی انصاریان در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت او اظهار کرد:...

ارتش سرخ دات كام :

پزشک معالج علی انصاریان می گوید او تحت تنفس مکانیکی غیر تهاجمی است.

دکتر محمدرضا هاشمیان پزشک معالج علی انصاریان در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت او اظهار کرد: امروز (جمعه) بعداز ظهر او را ویزیت کردم. او درگیر مشکلات ریه ناشی از کرونا شده است و سطح درگیری وسیعی دارد و به همین خاطر فعالیت هایشان مختل شده است. در حال حاضر استفاده از اکسیژن آقای انصاریان از طریق سیستم مکانیکی غیر تهاجمی انجام می شود. به همین خاطر باید ماسکی روی صورت باشد و با فشار کار تهویه انجام شود که این موضوع کار را برای بیمار سخت می کند چون فشار زیادی روی صورت بیمار ایجاد می کند.

وی افزود: این روش درمان را من قبلا انجام داده بودم و بعد در کشور ایتالیا و بلژیک و در ادامه در آمریکا اجرا شد. این کار از ایران شروع شد و بعد در جاهای دیگر دنیا مورد استفاده قرار گرفت. ابتدا در ایران تصور بر این بود که درمان تهاجمی انجام شود که این کار غلطی  بود. فعلا شرایط آقای انصاریان  خوب است و باید او را در این شرایط نگه داریم. امیدوارم در چهار و یا پنج روز آینده هم به همین سبک بتوانیم کار را اداره کنیم و اگر بر این اساس پیش برویم وضعیت تنفسی را به یک ثبات می رسانیم چون آقای انصاریان در قلب، جاهای دیگر بدن و هینطور هوشیاری مشکلی ندارند و فقط مساله اصلی همین ریه است. تیم پرستاری در بیمارستان رحمت می کشند و امیدواریم چند روز بعد علی انصاریان به شرایط بهتری برسد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن