اکسید هد

آشوبی: سخت است که میناوند دیگر بین ما حضور ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 265 ] - شنبه, 11 بهمن 1399

آشوبی: سخت است که میناوند دیگر بین ما حضور ندارد

پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: گروه پرسپولیس در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا ساده و گروه استقلال دشوار است. «فرزاد آشوبی» روز شنبه در گفت و گویی، ابتدا در خصوص درگذش... 5 out of 5 based on 1 ratings.
آشوبی: سخت است که میناوند دیگر بین ما حضور ندارد

پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: گروه پرسپولیس در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا ساده و گروه استقلال دشوار است. «فرزاد آشوبی» روز شنبه در گفت و گویی، ابتدا در خصوص درگذش...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: گروه پرسپولیس در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا ساده و گروه استقلال دشوار است.

«فرزاد آشوبی» روز شنبه در گفت و گویی، ابتدا در خصوص درگذشت مهرداد میناوند، اظهار داشت: واقعا این خبر شوکه کننده بود. سخت است که میناوند دیگر بین ما حضور ندارد. امیدوارم خدا به خانواده او و به خصوص هواداران پرسپولیس صبر بدهد.

وی درباره قرعهکشی فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: سخت است که بخواهیم از روی اسم تیم ها در مورد آنها قضاوت کنیم اما روی کاغذ گروه پرسپولیس نسبت به استقلال گروه آسان تری است. البته نمی شود هیچ تیمی را دست کم گرفت اما پرسپولیس وضعیت بهتری دارد و به طور قطع تا ابتدای مسابقات نیز تقویت می شود تا با تمام قوا به مصاف حریفان خود برود.

آشوبی درباره تغییر در قانون تیم های صعود کننده در لیگ قهرمانان آسیا صعود مستقیم تیم های سرگروه و سه تیم از بهترین تیم های دوم گفت: این مدل صعود کار نمایندگان ما را سخت می کند.  البته نه تنها نمایندگان ما بلکه بقیه تیم ها نیز کارشان بسیار سخت می شود و همه باید تلاش کنند تا به عنوان تیم اول صعود کنند. البته این مسئله باعث می شود که تیم های باکیفیت ترین به مرحله بعدی صعود کنند.

وی درباره حضور نمایندگان تاجیکستان و هند در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا، خاطر نشان کرد: با توجه به سطح فوتبال این کشورها ممکن است که کیفیت مسابقات پایین بیاید، اما نوع جدید صعود به مرحله بعد می تواند این نقیصه را جبران کند.

پیشکسوت فوتبال ایران در خصوص قانون عدم جذب بازیکن خارجی و تاثیر آن برای حضور نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: در مورد این قانون از همان ابتدا نیز صحبت های زیادی مطرح بود و به نظر من  نمی تواند قانون درستی باشد. به هر حال این باشگاه ها هستند که می دانند چه بازیکنی را با چه قیمتی و کیفیتی جذب کنند. از آن طرف چنین قانونی باعث می شود پرونده های سنگین دیگری علیه باشگاه های ما در مجامع بین المللی باز نشود که همین امر، می تواند این قانون را توجیه کند. در کل اگر اصول حرفه ای را رعایت کنیم نه از این قانون ها خبری است و نه از این ضررهای فوتبالی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن