اکسید هد

پرسپولیس با پیراهن میناوند 7 پله صعود کرد

- نظرات : 4 اظهار نظر - بازدید [ 775 ] - شنبه, 11 بهمن 1399

پرسپولیس با پیراهن میناوند 7 پله صعود کرد

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. به گزارش ایسنا، تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی امروز (شنبه) ا... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پرسپولیس با پیراهن میناوند 7 پله صعود کرد

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. به گزارش ایسنا، تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی امروز (شنبه) ا...

ارتش سرخ دات كام :

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی با نتیجه 2 بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، تیم های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی امروز (شنبه) از ساعت 16:55 و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این مسابقه با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. پرسپولیس با این نتیجه 18 امتیازی شد و در رده ششم قرار گرفت. ماشین سازی هم با 5 امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

نیمه نخست

بازی همانطور که پیش بینی می شد با فشار پرسپولیس و حضور بازیکنان این تیم در زمین حریف آغاز شد اما این حضور منجر به ایجاد موقعیت برای میزبان نشد. البته احمد نوراللهی در دقیقه 10 به سمت دروازه حریف شوت زد که چندان خطرناک نبود. در 10 دقیقه دوم ماشین سازی سعی کرد کمی جلوتر بیاید و به محوطه جریمه پرسپولیس هم رسید اما موقعیتی به دست نیاورد. در ادامه پرسپولیس به فشار خود ادامه داد و یک بار دیگر توسط مهدی عبدی صاحب موقعیت شد اما ضربه او با بی دقتی از کنار دروازه ماشین سازی بیرون رفت.

در دقیقه 26 و در یکی از این حملات بود که حرکت در عرض سیامک نعمتی منجر به رسیدن توپ به میلاد سرلک شد و او هم با یک پاس به درون محوطه جریمه وحید امیری را که از تله آفساید فرار کرده بود، صاحب موقعیت کرد و امیری هم با یک بغل پا دروازه خالی را باز کرد.

ادامه مسابقه بیشتر در میانه میدان و با درگیری های تن به تن بازیکنان دنبال شد و هر دو تیم سعی می کردند در دقایقی از نیمه به سمت دروازه حریف هجوم ببرند و تا رسیدن به محوطه جریمه حریف هم موفق بودند اما در خلق موقعیت جدی گل ناتوان بودند. البته در دقیقه 40 سیامک نعمتی به قلب خط دفاعی حریف زد و با یک پاس محکم عبدی را برابر دروازه صاحب موقعیت کرد اما شدت پاس به حدی زیاد بود که عبدی نتوانست ضربه دقیقی بزند و توپ بعد از برخورد با سر او به بیرون رفت.

نیمه دوم

پرسپولیس نیمه دوم را هم تهاجمی آغاز کرد و بلافاصله بعد از سوت شروع نیمه به سمت دروازه ماشین سازی هجوم برد اما اولین موقعیت این نیمه دو دقیقه بعد از شروع بازی توسط پیمان بابایی برای ماشین سازی خلق شد و حرکت او در محوطه جریمه پرسپولیس با شوت محکمش همراه شد که حامد لک توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه پرسپولیس سعی کرد به حملاتش شدت ببخشد اما این ماشین سازی بود که در بازی تهاجمی موفق تر ظاهر شد. آن ها حدود 10 دقیقه به حریف فشار آوردند و موقعیت های نصفه ونیمه ای روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند.

در دقیقه 60 مسابقه پرسپوپولیس توسط نوراللهی صاحب موقعیت شد که شوت محکم او را دروازه بان ماشین سازی دفع کرد. همین توپ بلافاصله به مهدی عبدی رسید و او هم با ضربه ای سرضرب دروازه حریف را با خطر مواجه کرد که شوت او را هم مهدی اسلامی دفع کرد. تا دقیقه 75 مسابقه بازی متعادل دنبال شد و به جز ضربه سر مهدی عبدی که دروازه بان ماشین سازی آن را مار کرد، موقعیت جدی دیگر روی دروازه ها خلق نشد.

دقیقه 82 مسابقه بود که سیامک نعمتی درون محوطه جریمه خودی روی محمدامین اسدی خطا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد و پیمان بابایی در دقیقه 83 این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

پرسپولیس برای جبران نتیجه به حملاتش شدت داد و در دقیقه 87 توسط مهدی عبدی باز هم صاحب یک موقعیت گل شد اما ضربه سر عبدی را دوباره مهدی اسلامی به کرنر فرستاد.

در وقت های تلف شده احمد نوراللهی درون محوطه جریمه ماشین سازی صاحب یک موقعیت شد و با کنترل توپ و یک ضربه دقیق گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا پرسپولیس برنده این دیدار شود.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک(حامد شریفی از دقیقه 80)، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، وحید امیری، احسان پهلوان و مهدی عبدی.

ترکیب ماشین سازی: مهدی اسلامی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی(وحید نعمتی از دقیقه 71)، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، محمد امین اسدی، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری، سیدمحمد حسینی و اتابک زارعی.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  باز گل محمدی هنگ کرده تعویض نمیکنه تا گل مساوی بخوریم .
 • مهدی ادیب
  مهدی ادیب :
  دوست عزیز! اگر طاقت روزهای دشوار رو ندارید، لطفاً هوادار این تیم نباشید!
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  بفرما گل ماشین سازی معلوم نیست چکار با این تیم کرده این آقا فقط بهانه گیری
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  بفرما تعویض و گل

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن