اکسید هد

عالیشاه: دیگر نباید امتیاز از دست می دادیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 418 ] - شنبه, 11 بهمن 1399
عالیشاه: دیگر نباید امتیاز از دست می دادیم

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به 3 امتیاز این مسابقه نیاز داشتیم و دیگر فرصت این نبود که بخواهیم امتیاز از دست بدهیم. امید عالیشاه بعد از برتری تیمش مق...

ارتش سرخ دات كام :

 مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به 3 امتیاز این مسابقه نیاز داشتیم و دیگر فرصت این نبود که بخواهیم امتیاز از دست بدهیم.

امید عالیشاه بعد از برتری تیمش مقابل ماشین سازی اظهار داشت: مجددا به خانواده مهرداد میناوند تسلیت می گویم. هر چند می دانم تسلیت چیزی از غم بزرگ خانواده وی کم  نخواهد کرد. همچنین برایر علی انصاریان آرزوی سلامتی می کنم چون دعای مردم ایران و هواداران قرمز و آبی پشت سر او است.

وی افزود: واقعا دیگر جای امتیاز از دست دادن نداشتیم. خدا را شکر که 3  امتیاز بازی را گرفتیم. البته با توجه به نتایجی که برای تیم های دیگر رقم خورد این 3 امتیاز خیلی به کمک ما آمد. هنوز چیزی تمام نشده چون امتیازات زیادی را از دست داده ایم و باید خیلی قوی تر از اینها باشیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ماشین سازی واقعا تیم خوبی بود، و شاید تیم آنها تجربه کافی نداشت. ولی یک تیم جوان، با انگیزه و چغر مقابل ما بازی کرد. مطمئنا جای این تیم قعر جدول نیست و شرایط آنها بهتر خواهد شد.

عالیشاه در خصوص این که بازیکنان ماشین سازی اعتقاد داشتند پرسپولیس بازی جوانمردانه را رعایت نکرده است، گفت: پآنهما نماینده 40 میلیون هوادار هستیم و اگر در آن زمان توپ را به بیرون می زدیم، کار درستی نبود. چند بار بازیکنان ماشین سازی روی زمین افتادند و در آن زمان دیگر جایش نبود ما توپ را به آنها بدهیم.

وی در خصوص این که با گذشت هفته سیزدهم تنها 10 درصد از مطالبات بازیکنان پرداخت شده، عنوان کرد: این سوالات را از مدیریت تیم بپرسید و الان جای مطرح کردن چنین بحثی نیست. (خطاب به خبرنگاری که سؤال را پرسیده) من شما را به خوبی می شناسم و نیازی نیست از این سوالات از من بپرسید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن